Атестація педагогічних працівників

Список педпрацівників, які проходитимуть атестацію

Графік проведення атестації педпрацівників на 2017-2018 н.р.

Атестація педагогічних працівників. Положення та правила

Відкритий урок

В рамках атестації викладач інформатики Кошелєв М.В. провів відкритий урок за темою «Програмні засоби для складних обчислень»

Година спілкування «Корисний сніданок»

В рамках атестації викладач Тімченко С.Я. в групі 31-КК провела відкриту годину спілкування «Корисний сніданок», метою якої було розширити уявлення здобувачів освіти про їжу, корисну для здоров’я та ознайомити їх з принципами здорового харчування, а також довести, що треба прагнути берегти своє здоров’я як найдорожчий скарб.

Майбутні кухарі ознайомилися з видами сніданків в різних країнах, обговорювали питання залежності здоров’я людини від впливу на нього продуктів харчування.

Година спілкування

В рамках атестації  04.02.2020  викладач предмета «Захист Вітчизни» Бордіян І.М. провів з першокурсниками годину спілкування на тему «Збройні сили України та харчування військовослужбовців в польових умовах»

Відкритий урок

В рамках атестації 30.01.2020 викладач предмету «Громадянське право» Коротков Д.С. провів цікавий відкритий урок за темою «Людина в соціокультурному просторі»

Відкритий урок «Технологія приготування заварного тіста»

24 січня в рамках атестації викладачем Тімченко С.Я. був проведений урок на тему «Технологія приготування заварного тіста». Здобувачі освіти ознайомились з технологією приготування заварного тіста, вивчили особливості його приготування, способи формування та випікання.

Відкритий урок «Приготування супів»

В рамках атестації майстер виробничого навчання Алєко Алла Олександрівна провела відкритий урок за темою «Приготування супів».

Відкритий урок з астрономії

В рамках атестації викладач фізики та астрономії Чеботар Ірина Валеріївна провела відкритий урок з астрономії «Місяць – супутник Землі».

Майстер-клас «Весняні етюди»

В рамках атестації майстер виробничого навчання Тімченко Світлана Ярославівна провела майстер-клас з приготування десерту «Весняні етюди»

Виховний захід «Кримінальна відповідальність неповнолітніх»

В рамках атестації майстер виробничого навчання Алєко Алла Олександрівна провела виховний захід для учнів І курсу на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

«Фондю знову в моді»

В рамках атестації майстер виробничого навчання Тімченко Світлана Ярославівна провела годину спілкування за темою «Фондю знову в моді».

Виховний захід «15 лютого – День воїна-інтернаціоналіста»

У групі 3-ТМ 15.02.2019 педагогічними працівниками Постольним Я.В. та Халенком В.О. проведено виховний захід до 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану.

Година спілкування «Що ми знаємо про Францію»

В рамках атестації класний керівник групи 22-К Чеботар Ірина Валеріївна провела з учнями годину спілкування «Що ми знаємо про Францію».

Виховний захід «Насильство в сучасному суспільстві»

05.12.2018  в рамках проходження атестації викладач спецдисциплін Оліфір Оксана Вікторівна провела на високому рівні виховний захід «Насильство в сучасному суспільстві».

Захід «Розпізнай небезпеку вчасно».

 

В рамках атестації практичним психологом Пятак Н.М. 06.12.2018 було проведено  навчальний захід для учнів І та ІІ курсів на тему «Розпізнай небезпеку вчасно».  

 

Виховний захід «Місто, яке не спить»

Атестаційна комісія педагогічних працівників відвідала виховний захід «Місто, яке не спить». Майстер виробничого навчання Чопов Сергій Костянтинович цікаво розповів учням групи 27-СРА про історію будівництва, особливості роботи та перспективи розвитку Харківського метрополітену.

Відкритий урок

В рамках проведення атестації педагогічних працівників викладач професійно-теоретичної підготовки Чопов Сергій Костянтинович на належному рівні провів у групі 27-СРА відкритий урок на тему “Система охолодження та система змащування”.

Підсумки атестації педагогічних працівників

30 березня 2018 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня, на якому було атестовано 5 педагогічних працівників та прийнято рішення порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня при Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації про атестацію 3-х педагогічних працівників.

12.04.2018 відбулося засідання атестаційної комісії ІІІ рівня, на якому Бєлєвцовій Н.А. та Толмачовій І.С. підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»; Дадиці І.О. присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»; Толмачовій І.С. присвоєно педагогічне звання «викладач-методист».

Підсумки атестації педпрацівників у 2017-2018 н.р.

20.03.2018 Відбулося виїзне засідання атестаційної комісії у навчальному корпусі с. Одноробівка

В рамках атестації педагогічних працівників викладач спецпредметів за професією «Кухар» Цікало Тетяна Олексіївна провела відкритий урок за темою «Технологія приготування котлетної маси та напівфабрикатів: котлети, биточки, тюфтельки, зрази, рулет та ін. Вихід напівфабрикатів, вимоги до якості». Відкритий урок пройшов на базі ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» за адресою: Золочівський район, с. Одноробівка. Діти вивчали новітні технології приготування котлетної маси, види панірування та начинок для рулетів, а також багато іншого. Урок проведений на високому рівні з використанням мультимедійних засобів навчання.

В рамках атестації педагогічних працівників класний керівник Пліско Людмила Дмитрівна та майстер виробничого навчання Оліфір О.В. для учнів з професій «Кухар. Кондитер» провели виховний захід за темою «Кава. Все про каву».

 

В рамках атестації педагогічних працівників майстер виробничого навчання Цікало Т.О. провела відкритий виховний захід «Як не стати жертвою злочину».

В рамках атестації педагогічних працівників викладач спецдисциплін Пліско Людмила Дмитрівна провела відкритий урок у групі 21-КК за темою «Технологія приготування омлетів».

Атестація

В рамках атестації педагогічних працівників викладач спецпредметів Дадика Ірина Олексіївна провела відкритий урок з предмета «Галузева економіка»

Атестація педпрацівників

У відповідності до графіку атестації педагогічних працівників Сібірцев В.І., викладач предмета «Захист Вітчизни», провів відкритий урок  на тему: «Стрілецька зброя та поводження з нею».

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Архіви
Сторінки сайту