Атестація педагогічних працівників

Список педпрацівників, які проходитимуть атестацію

Графік проведення атестації педпрацівників на 2017-2018 н.р.

Атестація педагогічних працівників. Положення та правила

Підсумки атестації педагогічних працівників

30 березня 2018 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня, на якому було атестовано 5 педагогічних працівників та прийнято рішення порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня при Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації про атестацію 3-х педагогічних працівників.

12.04.2018 відбулося засідання атестаційної комісії ІІІ рівня, на якому Бєлєвцовій Н.А. та Толмачовій І.С. підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»; Дадиці І.О. присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»; Толмачовій І.С. присвоєно педагогічне звання «викладач-методист».

Підсумки атестації педпрацівників у 2017-2018 н.р.

20.03.2018 Відбулося виїзне засідання атестаційної комісії у навчальному корпусі с. Одноробівка

В рамках атестації педагогічних працівників викладач спецпредметів за професією «Кухар» Цікало Тетяна Олексіївна провела відкритий урок за темою «Технологія приготування котлетної маси та напівфабрикатів: котлети, биточки, тюфтельки, зрази, рулет та ін. Вихід напівфабрикатів, вимоги до якості». Відкритий урок пройшов на базі ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» за адресою: Золочівський район, с. Одноробівка. Діти вивчали новітні технології приготування котлетної маси, види панірування та начинок для рулетів, а також багато іншого. Урок проведений на високому рівні з використанням мультимедійних засобів навчання.

В рамках атестації педагогічних працівників класний керівник Пліско Людмила Дмитрівна та майстер виробничого навчання Оліфір О.В. для учнів з професій «Кухар. Кондитер» провели виховний захід за темою «Кава. Все про каву».

 

В рамках атестації педагогічних працівників майстер виробничого навчання Цікало Т.О. провела відкритий виховний захід «Як не стати жертвою злочину».

В рамках атестації педагогічних працівників викладач спецдисциплін Пліско Людмила Дмитрівна провела відкритий урок у групі 21-КК за темою «Технологія приготування омлетів».

Атестація

В рамках атестації педагогічних працівників викладач спецпредметів Дадика Ірина Олексіївна провела відкритий урок з предмета «Галузева економіка»

Атестація педпрацівників

У відповідності до графіку атестації педагогічних працівників Сібірцев В.І., викладач предмета «Захист Вітчизни», провів відкритий урок  на тему: «Стрілецька зброя та поводження з нею».

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Сторінки сайту