День цивільного захисту

Відповідно до Плану основних заходів з цивільного захисту на 2019 рік та з метою практичного відпрацювання дій учнів та працівників Слобожанського регіонального центру професійної освіти в умовах виникнення надзвичайних ситуацій 25 квітня 2019 року в Центрі був проведений День цивільного захисту та об’єктового тренування.

Головними завданнями заходу були:

  • демонстрація здобувачами освіти та працівниками центру знань і навичок з питань ЦЗ, вдосконалення практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.
  • практична перевірка здатності учнів та колективу центру реагувати на сигнал оповіщення ЦЗ.
  • дії керівного та командно-начальницького складу в умовах надзвичайних ситуацій.

Розпочався захід збором керівного, командно-начальницького та учнівського складу й урочистим відкриттям на загальній лінійці, де відбувся огляд спеціалізованих ланок цивільного захисту.

Протягом дня для учнів були проведені відкриті уроки, на яких вони вдосконалювали свої знання та практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій згідно маршрутних листів за наступними напрямами:

  • пожежна безпека
  • перша допомога
  • надзвичайні ситуації.

По завершенні уроків пролунав сигнал «Увага всім!», який сповістив про умовну надзвичайну подію. Педагогічний колектив організовано здійснив евакуацію учнів на спортивний майданчик закладу, де пройшла командна естафета з відпрацювання практичних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

А на завершення заходу увесь учнівський та педагогічний колектив Центру разом із запрошеними гостями поласували польовою кашею, яку приготували учні центру під керівництвом майстрів виробничого навчання.

Комментировать

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Сторінки сайту