Новий рiк

Театральна студія Харківського професійного ліцею будівництва 25.12.12 р. приготувала святкову виставу присвячену Новому року для працівників та учнів ліцею.

За сценарієм Стас та Настя зустрілися в чарівному лісі.

У них однакове завдання, знайти Діда Мороза та привести на свято в ліцей. Але це завдання не легке, адже ліс повний несподіванок та неочікуваних зустрічей. Так, герої зустріли Водяного, який живе на болоті.

Але Водяний не одразу допоміг з пошуком Діда Мороза. Він висунув умову, щоб показали «силу молодецьку та удаль, адже, якщо вони «хлюпики», то їм в лісі і робити нічого».

Водяний підказав Стасу та Насті дорогу і герої попрямували стежками лісу де зустріли «вісімдесятилітніх красунь» Бабулечек-Ягулечек.

Бабулечкі-Ягулечкі також не одразу підказали де знайти Діда Мороза, у них теж було завдання пограти з ними в естафету.

 

Наші герої послухали пораду Бабок-Йожек та пішли прямо, потім наліво, потім направо, плюнули через плече…. а на зустріч їм вийшли Циганки, які поворожили та загадали загадки.

Але Циганки не все розповіли, бо у Насті та її «принца» не було грошей. Тож наші герої пішли навмання і натрапили на Розбійників

Ведучим пощастило без перешкод звільнитися від Розбійників, але з’ясувалося, що пригоди на цьому не закінчилися, бо вони зустріли вередливу Забаву.

Забаві сподобалися наші веселі герої і вона сказала, що Дід Мороз десь поруч, але його треба гучніше покликати.

Комментировать

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Сторінки сайту