Профорієнтація

Профорієнтаційний захід в школі «Початок мудрості»

Майстер виробничого навчання Сібірцев В.І. провів профорієнтаційний захід  в Харківській приватній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів “Початок мудрості” Харківської області. Учні та їх батьки ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал.

Зустріч із представниками ХТЕІ КНТЕУ

27.11.2018 до Слобожанського регіонального центру професійної освіти з профорієнтаційною роботою завітали представники Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.

Під час зустрічі здобувачі освіти центру ознайомилися з презентаціями кафедр, прослухали повідомлення про інститут та факультети, дізналися про правила вступу до інституту.

Відвідування Мерефянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстри виробничого навчання відвідали Мерефянську загальноосвітнію школу І-ІІІ ступенів № 6. Під час цього заходу учні ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал.

Профорієнтаційний захід

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстри виробничого навчання Алєко А.О. і Сібірцев В.І. відвідали Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 162. Під час цього заходу здобувачі освіти ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал.

Профорієнтаційний захід

В рамках проведення профорієнтаційної роботи та подальшого працевлаштування учнів за професією «Кухар; Кондитер» представники Харківського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету провели профорієнтаційну роботу з учнями випускних груп Слобожанського регіонального центру професійної освіти, що навчаються за професіями «кухар», «кондитер».

Учням центру були презентовані спеціальності, за якими ведеться підготовка в коледжі, продемонстрований відеофільм та роздані інформаційні матеріали.

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстрами виробничого навчання Слобожанського регіонального центру професійної освіти була проведена профорієнтаційна робота в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 147.

Учням були презентовані спеціальності, за якими ведеться підготовка в Центрі. Зустріч була цікавою, школярі виявили інтерес до навчання в Центрі, задавали багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.

Майстром виробничого навчання та психологом Слобожанського регіонального центру професійної освіти була проведена профорієнтаційна робота в навчальних закладах м. Люботин. Учням були презентовані спеціальності, за якими ведеться підготовка в Центрі. Зустріч була цікавою, школярі виявили інтерес до навчання в Центрі, задавали багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.

Майстром виробничого навчання ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» Алєко. А.О. була проведена профорієнтаційна робота в школах м. Харкова. З учнями була проведена бесіда стосовно вибору майбутньої професії, а також надані агітаційні плакати, листівки та  календарі Центру.

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи викладач спецдисциплін Троцько С.О. та майстер виробничого навчання Чугай О.А. Т.О. відвідали Малоданилівський ліцей Дергачівської районної ради. Під час цього заходу учні ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал.

2 травня методистом ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» Слиш Т.Ю. була проведена профорієнтаційна робота у школах Великобурлуцького району: Шипуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу І.М. Заболотного, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Червонохвильський навчально-виховний комплекс, Площанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Великобурлуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Під час цього заходу учням були продемонстровані відеоматеріали про наш навчальний заклад, а також надані інформаційні та агітаційні матеріали.

Майстрами виробничого навчання Оліфір О.В. та Алєко А.О. був проведений профорієнтаційний захід в 9-х та 11-х класах КЗ «Таранівська ЗОШ І-ІІІ ст.» Зміївського району Харківської області. Учні ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал.

За підтримки Centre of Gender Culture та Харківського обласного центру зайнятості в Харківському санаторному навчально-виховному комплексі №13 з метою профорієнтаційної роботи майстри виробничого навчання ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» прийняли участь в квесті «Жінки в історії різних професій»

28 лютого відбулася зустріч випускників Центру, що навчаються за професією «Кухар. Кондитер» з представником відділу підбору та адаптації персоналу виробничого підприємства та мережі продуктових магазинів «ДИГМА». Учні були ознайомлені з виробництвом, умовами праці, вакансіями з метою подальшого працевлаштування.

 

24 лютого 2018 року учні Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» на чолі з інженером з охорони праці Федоровим Олександром Миколайовичем завітали на День відкритих дверей Національного університету цивільного захисту України. Наші учні стали очевидцями показових занять майбутніх рятувальників із відпрацювання вправ щодо надання першої медичної допомоги, дій під час провалення під лід, проведення оперативних дій з гасіння пожежі на транспорті.

21 лютого 2018 року учні Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» завітали на День відкритих дверей до коледжу переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Майстрами виробничого навчання Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» була проведена профорієнтаційна робота в Харківському спеціалізованому навчально-виховному комплексі № 8. Також учні отримали запрошення на День відкритих дверей, що відбудеться 15.02.2018

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстри виробничого навчання Тімченко С.Я. і Цікало Т.О. відвідали Малоданилівський ліцей Дергачівської районної ради та Харківську загальноосвітню школу № 22. Під час цього заходу учні ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал.

Зустріч із працівниками коледжу переробної та харчової промисловості

Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» в своїх стінах прийняв працівників коледжу переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, які ознайомили учнів з професіями і спеціальностями коледжу

«Місто майстрів Слобожанщини»

Майстри виробничого навчання та учні Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» взяли участь у ярмарку професій «Місто майстрів Слобожанщини», який відбувся 02.02.2018 на базі Харківського міського центру зайнятості». Працівники Слобожанського регіонального центру професійної освіти презентували учням міста заклад за різними професіями і провели майстер-клас за професією «Кухар. Кондитер». Під час майстер-класу школярам дали можливість не тільки посмакувати ласощами, що приготували досвідчені майстри-кухарі, а й приготувати їх власними руками.

Зустріч із викладачами Української інженерно-педагогічної академії

1 лютого відбулася зустріч випускників Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» із викладачами Української інженерно-педагогічної академії. Під час зустрічі усі присутні ознайомилися з презентаціями кафедр, прослухали повідомлення про академію та факультети, дізналися про правила вступу до академії у 2018 році.

Зустріч з працівником Шевченківського РВК м. Харкова

Сьогодні відбулася зустріч з Толкуновим Д.В., старшим лейтенантом Шевченківського РВК м. Харкова, який розповів про актуальність військової служби. Також Дмитро Валентинович запросив на навчання до вищих навчальних закладів військового профілю, розповів про службу за контрактом в Збройних Силах України та Державній Прикордонній Службі України. Під кінець зустрічі учні отримали вичерпні відповіді на свої питання.

Зустріч з представницею Харківського обласного центру зайнятості

В рамках роботи з профорієнтації з метою вирішення питання працевлаштування представниця Харківського обласного центру зайнятості провела бесіду з учнями випускних груп ліцею на тему «Пошук професій»

Профорієнтаційна робота

Майстром виробничого навчання  Оліфір Оксаною Вікторівною була проведена профорієнтаційна робота в навчальних закладах Дергачівського району: Дергачівська вечірня школа ,Прудянська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Цупівський НВК.

З метою профорієнтації учні першого курсу Харківського професіїного ліцею будівництва відвідали  Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Майстрами виробничого навчання Харківського професійного ліцею будівництва 23-24 березня була проведена профорієнтаційна робота з учнями  9-11 класів навчальних закладів  Харківського  району.

____________________________________________________________________________

В ліцеї пройшов День відкритих дверей для вихованців Харківського спеціального навчально-виховного комплексу №8.

Діти відвідали заняття теоретичної і практичної підготовки та виявили зацікавленість робочими професіями: кухар-кондитер; штукатур, лицювальник-плиточник, маляр; столяр будівельний, паркетник; слюсар з ремонту автомобілів. Вихованці висловили свої сподівання на можливість здобуття професійної підготовки в стінах нашого ліцею.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Напередодні шкільних весняних канікул  майстри виробничого навчання, з метою набору учнів на новий навчальний рік, відвідали ЗОШ № 62 м.Харкова та  навчальні заклади  Дергачівського району.

______________________________________________________________________________________________

В рамках виконання плану  профорієнтаційної   роботи майстрами виробничого навчання були проведені  майстер-класи для старшокласників шкіл Шевченківського району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________________________________________________________

24,03 для учнів випускних класів Дергачівського району було проведено майстер-клас з професії кухар-кондитер

__________________________________________________________________________________

В ліцеї пройшов День відкритих дверей для вихованців Харківського спеціального навчально-виховного комплексу №8.

Діти відвідали заняття теоретичної і практичної підготовки та виявили зацікавленість робочими професіями: кухар-кондитер; штукатур, лицювальник-плиточник, маляр; столяр будівельний, паркетник; слюсар з ремонту автомобілів. Вихованці висловили свої сподівання на можливість здобуття професійної підготовки в стінах нашого ліцею.

   

В рамках проведення профорієнтаційної роботи Харківського професійного ліцею будівництва методистом  Слиш Т.Ю. відвідано школи Вовчанського району Харківської області.

Серед  учнів 9-11 класів було проведено бесіди, анкетування, продемонстровано відеоматеріали про  наш навчальний заклад.

Бажаючі учні написали заяви про вступ до ліцею.

  

Продовження профорієнтаційної діяльності

В рамках проведення профорієнтаційної роботи працівниками Харківського професійного ліцею будівництва майстер виробничого навчання Чугай О.А. провів зустрічі з майбутніми випускниками 9 та 11 класів Новобурлуцького навчально-виховного комплексу “дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Печенізької районної ради Харківської області.

Учням було надано агітаційні плакати, календарі ліцею. Проведено бесіди стосовно вибору майбутньої професії. Результатами цієї зустрічі стало проведення анкетування зацікавлених дітей.

 

В рамках проведення профорієнтаційної роботи Харківського професійного ліцею будівництва майстер виробничого навчання   Сахарова С.М. відвідала школи Дергачівського району.

Серед  учнів 9-11 класів було проведено бесіди, анкетування, продемонстровано відеоматеріали про  наш навчальний заклад. Бажаючі учні написали заяви про вступ до ліцею.

   

   

В рамках проведення профорієнтаційної роботи Харківського професійного ліцею будівництва майстер виробничого навчання  відвідав школи Дергачівського району с.Ч.Лозова.

Серед  учнів 9-11 класів було проведено бесіди, анкетування, продемонстровано відеоматеріали про  наш навчальний заклад.

Бажаючі учні написали заяви про вступ до ліцею.

  

В рамках проведення профорієнтаційної роботи Харківського професійного ліцею будівництва майстри виробничого навчання Сібірцев В.І. та Наумов В.Г. відвідали школи м.Харкова

Серед  учнів 9-11 класів було проведено бесіди, анкетування, продемонстровано відеоматеріали про  наш навчальний заклад.

Бажаючі учні написали заяви про вступ до ліцею.

  

  

В рамках проведення профорієнтаційної роботи Харківського професійного ліцею будівництва майстер виробничого навчання Глусцова Ю.Л. відвідала Пісочинський район Харківскьої області.

З учнями 9-11 класів було проведено бесіди, анкетування, продемонстровано відеоматеріали про  наш навчальний заклад.

Бажаючі учні написали заяви про вступ до ліцею.

  

  

____________________________________________________________

Профорієнтаційні заходи

В рамках продовження проведення  профорієнтаційної роботи у Харківському професійному ліцеї будівництва педагогічними працівниками – майстер виробничого навчання Пащенко Н.М. відвідала НВК Цупівський навчально-виховний комплекс та викладач Волочаєва Т.В. відвідала Новопокровський навчально-виховний комплекс, під час цього заходу з учнями проведено бесіду, була  представлена презентація про навчальний заклад, учні отримали роздатковий матеріал, після проведеного анкетування стосовно вибору майбутньої професії, зацікавлені учні написали заяви на вступ.

_____________________________________________________________

В рамках проведення  профорієнтаційної роботи майстер виробничого навчання Пащенко Н.М. відвідала НВК «Козачолопаньский навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

З учнями проведено бесіду, була  представлена презентація про навчальний заклад, учні отримали роздатковий матеріал, після проведеного анкетування стосовно вибору майбутньої професії, зацікавлені учні написали заяви на вступ.

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Сторінки сайту