Виховна робота

План заходів до 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського

План заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху

Виховна година «Надзвичайні ситуації. Правила протипожежної безпеки»

13.12.12018  з учнями групи 22-К була проведена виховна година «Надзвичайні ситуації. Правила протипожежної безпеки», метою якої було поглибити знання учнів про причини і обставини виникнення пожеж; згадати правила пожежної безпеки у навчальних закладах і побуті; розвивати навички користування засобами пожежогасіння; виховувати обачність та обережність.

Лекція «Як протидіяти домашньому насильству»

Учні Слобожанського регіонального центру професійної освіти прослухали лекцію «Як протидіяти домашньому насильству», яку провела представник Міністерства юстиції в рамках проекту «Я маю право», що пройшла 12.11.2018 на базі Харківського авіаційного інституту. Учні були ознайомлені з такими питаннями як:

  • Що таке домашнє насильство?
  • Який захист гарантовано постраждалим?
  • Що таке обмежувальний припис?
  • Де і як отримати допомогу?

Андріївські вечорниці

13.12.2018 відзначається традиційне українське свято «Андріївські вечорниці. Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається щороку в цей день.

З учнями групи 21-КК була проведена виховна година  до цього свята, на якій вони були ознайомлені з українськими традиціями та звичаями.

Бесіда з учнями гуртожитку «Стоп насильство»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 11.12.2018  з учнями гуртожитку Слобожанського регіонального центру професійної освіти була проведена бесіда «СТОП НАСИЛЬСТВО».

Виховна година «Зупини начильство»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з учнями групи 21-КК майстром виробничого навчання Тімченко С.Я. була проведена виховна година «Зупини насильство»

Виховний захід «Насильство в сучасному суспільстві»

05.12.2018 в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», а також в рамках проходження атестації викладач спецдисциплін Оліфір Оксана Вікторівна провела на високому рівні виховний захід «Насильство в сучасному суспільстві».

Виховна година «Правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів»

05.12.2018 з учнями Слобожанського регіонального центру професійної освіти була проведена виховна година «Правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів», метою якої було розповісти учням про вибухонебезпечні предмети й речовини, їхню загрозу життю та здоров’ю, дати уяву про небезпечні ситуації, навчити уникати їх і правильно поводити себе у разі їх виникнення, виховувати почуття відповідальності за своє життя та життя інших людей.

Диспут «Мій улюблений світ без насильства»

04.12.2018 з учнями групи 1-КК майстром виробничого навчання та класним керівником був проведений диспут на тему: «Мій улюблений світ без насильства».

Здобувачі освіти висловлювали свої думки і міркування про стосунки в родині, в навчальному закладі, в суспільстві.

Виховний захід «Знай. Розумій. Дій.»

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з метою протидії торгівлі людьми 04.12.2018 з першокурсниками центру психологом був проведений виховний захід «Знай. Розумій. Дій».

Виховний захід «Місто, яке не спить»

Атестаційна комісія педагогічних працівників відвідала виховний захід «Місто, яке не спить». Майстер виробничого навчання Чопов Сергій Костянтинович цікаво розповів учням групи 27-СРА про історію будівництва, особливості роботи та перспективи розвитку Харківського метрополітену.

Конкурс стіннівок

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Слобожанському регіональному центр професійної освіти пройшов конкурс стіннівок на дану тематику. За підсумками конкурсу кращі здобувачі освіти були нагороджені грамотами начальника комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Шевченківському району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Єромецької Н.С.

Виховна година до Року французької мови

У рамках проведення Року французької мови з учнями групи 1-КК була проведена виховна година «Запрошуємо до Франції», на якій класним керівником було запропоновано осмислити, що для них означає поняття «Франція», обрати поняття, яке найбільш пов’язане із даною країною, показує її традиції та самобутність.

Учні ознайомилися з Францією як з країною видатних місць, що стали відомими у всьому світі, країною із цікавою культурою, центром моди і дизайну, а також країною круасанів, кави та романтики.

До Дня гідності та свободи в Україні

Сьогодні, 21 листопада 2018 року,  до Дня гідності та свободи в Україні, який відзначають уже 5-й рік поспіль, з учнями центру викладачем історії Романюком Є.А. була проведена виховна година, метою якої було поглибити знання учнів про історію виникнення свята, пояснити поняття «гідність» та «свобода», формувати розуміння єдності й цілісності України та почуття особистої відповідальності за долю держави.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, закріплення знань Правил дорожнього руху та в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху класними керівниками та майстрами виробничого навчання Слобожанського регіонального центру професійної освіти проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

План заходів

Бесіда «Профілактика шкідливих звичок»

З учнями гуртожитку Слобожанського регіонального центру професійної освіти вихователем Серіковою А.І. була проведена бесіда «Профілактика шкідливих звичок», метою якої було пропагувати здоровий спосіб життя; викликати в учнів негативне ставлення до вживання наркотиків, алкоголю та паління, які завдають великої шкоди здоров’ю людини;  виховувати почуття відповідальності за свої вчинки.

Участь у заході «Ярмарок професій»

09 листопада 2018 року Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» прийняв участь у профорієнтаційному заході «Ярмарок професій», який був організований Золочівським районним центром зайнятості» і пройшов у приміщенні Золочівського Будинку дитячої та юнацької творчості.

До Дня української писемності

В рамках проведення заходів до Дня української писемності та мови майстри виробничого навчання провели з учнями Слобожанського регіонального центру професійної освіти тематичну навчальну екскурсію  «Сторінки життя та творчості видатного українського поета, прозаїка Тараса Григоровича Шевченка».

Національно-патріотичне виховання

В рамках національно-патріотичного виховання викладач предмета «Захист Вітчизни Сібірцев Вадим Ігоревич провів екскурсію на площі Свободи біля намету «ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ», де ознайомив учнів з інформаційними стендами про події на Сході України.

Екскурсія по історичному Харкову

В рамках підготовки проекту «Моя земля – земля моїх батьків» учні Слобожанського регіонального центру професійної освіти разом із класними керівниками відвідали історичні місця та пам’ятки архітектури міста Харкова.

Екскурсія до археологічного музею

Учні групи 32-К під керівництвом майстра виробничого навчання Дегтяренко А.А. відвідали 3-D виставку в музеї археології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

Виховна година з учнями

З учнями групи 1-КК була проведена виховна година «Культура поведінки», метою якої було навчити учнів культури спілкування, пошуку конструктивних способів вирішення проблемних ситуацій; налагодженню доброзичливих стосунків та відповідальності за власні слова і вчинки.

До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

В.О.Сухомлинський увійшов в історію української педагогіки як педагог-гуманіст, творець педагогічної системи. Він мав повне право сказати про себе: «Серце віддаю дітям».

До 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста В. О. Сухомлинського в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти у вересні пройшли такі заходи:

  • Цикл бесід з учнями «Все починається з добра» (за сторінками творів В.О.Сухомлинського).
  • Доповідь бібліотекаря «Великий гуманіст, мислитель, педагог – Василь Сухомлинський».
  • Педагогічні читання «Творча спадщина В.О.Сухомлинського у діалозі з актуальними проблемами сучасної педагогіки», «Педагогічні ідеї В.О.Сухомлинського: практичне впровадження в освітній процес».
  • Виховний захід на тему «Серце віддаю дітям».
  • Засідання круглого столу «Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини – ніщо!»

 

Бесіда з учнями гуртожитку

27.09.2018 з учнями гуртожитку Слобожанського регіонального центру професійної освіти була проведена бесіда «Виховання негативного відношення до шкідливих звичок».

Лекція-бесіда

Сьогодні, 19 вересня 2018 року в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти відбулася зустріч учнів Центру з представником Юридичного Департаменту Харківської обласної державної адміністрації, головним спеціалістом-юрисконсультом Зиничем Олегом Федоровичем, який провів для учнів лекцію-бесіду на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».

 

 

Профілактична бесіда «Безпека на дорозі»

Сьогодні, 14 вересня 2018 року в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти пройшла зустріч учнів Центру зі старшим інспектором з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області, старшим лейтенантом поліції Ведмедерею Євгенієм Вікторовичем, який провів для учнів профілактичну бесіду з правил дорожнього руху «Безпека на дорозі».

До Дня Конституції

Протягом червня в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти пройшли заходи, присвячені українській Конституції.

Майстер виробничого навчання Тімченко С.Я. та класний керівник Бєлєвцова Н.М. в групі 1-КК провели брейн-ринг на тему «Основний Закон України – Конституція». Педагоги нагадали учням, що 28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Відтоді цей день в Україні відзначається як державне свято.

Пізнавально-інформаційна година  до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни 22 червня в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти пройшла пізнавально-інформаційна година на тему «Чому війна така жорстока?», присвячена трагічним подіям та долям людей в роки Другої світової війни. Класні керівники та майстри виробничого навчання згадали тих, хто віддав своє життя заради мирного майбутнього наступних поколінь. Всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

«Намалюю свою мрію»

До Дня захисту дітей з учнями груп 22-К та 4-К було проведено виховний захід «Намалюю свою мрію».

Для здійснення мрій учні відпустили повітряні кульки у небо.

День боротьби з тютюнопалінням

Традиційно щороку 31 травня весь світ і Україна в тому числі, відзначає День боротьби з тютюнопалінням.

В рамках відзначення Дня боротьби з тютюнопалінням з учнями групи 21-КК  проведено урок-тренінг «Не будь собі ворогом», метою якого було виховання прагнення учнів до здорового способу життя та розвінчання міфів про популярність тютюнопаління.

«Зелений тиждень»

В усіх народів світу існує повір’я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом.

У Слобожанському регіональному центрі професійної освіти чималу увагу приділяють народним традиціям, звичаям, що об’єднують окремих людей в один народ, в одну націю. Тиждень перед Трійцею – зелений тиждень. Відповідно до народних вірувань під час зелених свят незаміжні дівчата завивають вінки. Вінок, сплетений із живих квітів – оберіг від злих сил.

Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху з учнями Центру майстрами виробничого навчання та викладачами був проведений виховний захід «Молодь за безпеку дорожнього руху».

ЗАХОДИ до Тижня безпеки дорожнього руху з 21по 27 травня 2018року

№з/п Назва заходу Термін виконання Відповідальна особа
1. Провести наради з класними керівниками та майстрами виробничого навчання з організації та проведення в центрі  «Тижня   безпеки дорожнього руху». 21.05.2018 методист
2. Проведення роз’яснювальної роботи серед учнів, батьків щодо пропаганди безпеки дорожнього руху. протягом тижня класні керівники , майстри
3. Виховні години на тему: «Молодь за безпеку дорожнього руху», «Надання першої медичної допомоги при ДТП» 22.05.2018 класні керівники , майстри
4. Перегляд відеофільмів та роликів про безпеку на дорозі 23.05.2018 викладач ПДР
 5. Круглий стіл «Безпека  на дорозі» 24.05.2018 викладач ПДР

 

 6. Акція “День без порушень правил дорожнього руху” протягом тижня класні керівники , майстри
 7. Вікторина на тему «Мій друг – дорожній рух» протягом тижня викладач ПДР

 

8. Провести практичні навчання домедичної допомоги «Знаю, вмію, врятую» 25.05.2018 викладач «Захисту Вітчизни»
9. Підвищити відповідальність учнів за порушення правил дорожнього руху та їх дотримання на вулицях міста. протягом тижня викладач ПДР
10. Практичні заняття “Небезпечні та безпечні місця переходу вулиць нашого міста” протягом тижня класні керівники , майстри

«Моя сім’я, моя родина»

З учнями групи 22-К була проведена виховна година, присвячена Дню сім’ї. Для кожного сім’я має своє значення. Учні мали можливість у вигляді малюнків виразити своє бачення сім’ї.

Свято вишиванки

Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки. Щорічно це свято відзначається в третій четвер травня і спрямоване на популяризацію української культури. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність.

Педагогічні працівники Центру традиційно організували різні тематичні заходи: конкурс на кращу вишиванку, на краще фото у вишиванці, виховний захід «Оберіг мій – вишиванка»  та інші.

Учні закладу вбралися в ошатні вишиті сорочки, адже вишиванка завжди вважалася оберегом людини від всього поганого.

До Міжнародного дня сім’ї

До Міжнародного дня сім’ї в бібліотеці Слобожанського регіонального центру професійної освіти майстром виробничого навчання було проведено бесіду з учнями групи 3-КК «Міцна сім’я як хліб і вода».

Конкурс малюнків

До Міжнародного дня сім’ї в групі 1-КК проведено конкурс малюнків «Матусини очі»

День матері та Міжнародний день сім’ї

У ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» для учнів було проведено виховний захід до найбільш зворушливих свят – Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. Ці свята є майже у всіх країнах світу, вони святкуються в різний час, мають різні традиції та різну історію становлення, але несуть в собі одну загальну ідею: данина матерям, вираз пошани і поваги їх праці, мужності і просто любові.

Урок мужності

10 травня в рамках проведення Тижня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні викладачем правознавства Коротковим Д.С. було проведено Урок мужності, в ході якого учнів було ознайомлено з героїчними сторінками історії Другої світової війни, а також було продемонстровано кінохроніку воєнних років. Мета заходу – це ще одна спроба продемонструвати, що перемога над нацизмом у Другій світовій війні була неминучою, а уроки, винесені з  історії – це поштовх до подальшої  консолідації суспільства довкола спільної цінності –  патріотизму, гідного вшанування борців проти нацизму, а у світлі сьогоднішніх подій – територіальної цілісності держави, згуртованості, пошуку загальнонаціонального консенсусу.

Виховний захід «Той травень в пам’яті людей…»

З учнями групи 5-ШЛМ майстром виробничого навчання Пащенко Н.М. було проведено виховний захід «Той травень в пам’яті людей…»

Виховна година «Україна у роки Другої світової війни 1939-1945 рр.»

Викладачем іноземної мови Сидорчук О.О. та майстром виробничого навчання Фоменко В.С. з учнями групи 21-КК була проведена виховна година «Україна у роки Другої світової війни 1939-1945 рр.»

Бесіда з учнями гуртожитку «Шкідливі звички»

З учнями, що проживають у гуртожитку ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти», вихователем Бондаренко В.Т. була проведена бесіда за темою «Шкідливі звички. Не дай себе обдурити».

Основна мета бесіди: фор­мування в учнів негативного ставлення до шкідливих звичок (паління, вживання алкогольних напоїв, наркотиків); виховання дбайливого ставлення до власного здоров’я.

Виховна година «Порівняння праці кухарів у ХХ та ХХІ століттях»

Сьогодні для учнів Центру була проведена виховна година «Порівняння праці кухарів у ХХ та ХХІ століттях». Учні ознайомились з умовами праці кухарів в ХХ столітті, а також із сучасним обладнанням та технологіями приготування страв.

Виховна година в гуртожитку

25 квітня з учнями Центру, що проживають у гуртожитку, була проведена бесіда «Виховання милосердя у підлітків».

Виховний захід «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні»

У ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» 26 квітня був проведений виховний захід «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні»

Протидія торгівлі людьми

У Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» спільно зі спеціалістами Департаменту у справах сім’ї , молоді та спорту Харківської міської ради для привернення уваги до ризиків, на які наражаються українці, було проведено  тренінг на тему «Протидія торгівлі людьми». Мета заходу – підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.

Учні групи 2-К на уроці виробничого навчання під керівництвом майстра в/н Цікало Тетяни Олексіївни приготували страву з птиці – «Стегенця, фаршировані грибами»,  яка може стати прикрасою Великоднього столу.

До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

До 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста В. О. Сухомлинського в групі 21-КК викладачем  Сидорчук Ольгою Олександрівною був проведений виховний захід “Штрихи до портрета Василя Сухомлинського”

Засідання фізичного гуртка в групі 22-КК

23 березня в групі 22-КК під керівництвом викладача Чеботар Ірини Валеріївни відбулося засідання фізичного гуртка на тему «Вода просить допомоги»

До 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

До 80-річчя від дня народження видатного державного діяча, народного депутата України В’ячеслава Чорновола в Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» була проведена низка заходів: тематичні уроки, виховні години, «круглий» стіл «Не падають зорі із неба», лекція «В’ячеслав Чорновіл – борець за волю України»

Заходи з нагоди 147-ї річниці від дня народження Лесі Українки

25 лютого – 147-ма річниця від дня народження відомої української поетеси, письменниці, перекладача, культурного діяча Лесі Українки. З цієї нагоди у Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» відбулася низка заходів: літературно-мистецька година «Ти себе Українкою звала», літературне повідомлення «Дещо з невідомого про Лесю Українку», відеоперегляд «Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі», літературні гостини «Твої листи пахнуть трояндами…» Учасники заходів ознайомилися з біографією Лесі Українки, її патріотичними та ліричними творами.

День рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови, а також Міжнародний день материнської мови. У Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» в цей день пройшли такі заходи: тематична виховна година «Рідне слово, материнська мово», конкурс творів «Хто мови цурається, хай сам себе стидається», літературна година «Мова калинова – диво барвінкове», конкурс ораторів. Присутні дізналися багато цікавого про рідну мову, про її нелегку долю, поринули в красу рідного слова.

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. До цієї дати в Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» викладачі і майстри виробничого навчання провели тематичні освітні заходи та виховні години на тему: «Майдан: ландшафти пам’яті». Усі заходи присвячені пам’яті загиблим у трагічні дні 2014 року.

Заходи до річниці битви під Крутами

29 січня виповнюється 100 років битві під Крутами. В Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» вшанували цей день, як символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. В закладі пройшли традиційні заходи до річниці битви під Крутами: виховні години, перегляд кінофільмів, онлайн-подорож «Ми подорожуємо в Крути для того, щоб не забувати історію!»

Зустріч із працівниками Олексіївської виправної колонії № 25

26.01.2018 у ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» відбулася зустріч випускників із працівниками відділу кадрів державної установи «Олексіївська виправна колонія № 25». Працівники відділу кадрів провели профорієнтаційну роботу щодо вступу до Державної кримінально-виконавчої служби, а саме до Академії державної пенітенціарної служби  м. Чернігів.

Виховний захід у гуртожитку до Дня Соборності України

В гуртожитку Слобожанського регіонального центру професійної освіти був проведений виховний захід для учнів з нагоди 100-річчя Дня Соборності України, на якому вихованці  поглибили знання про iсторичний факт Злуки українського народу та його значення. Учням були представлені фото- та інформаційні матеріали, приурочені до цієї дати.

День Соборності

Учні і працівники закладу взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди Дня Соборності України.

Заходи з нагоди Дня Соборності

22 січня в Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» для учнів проведено заходи з нагоди Дня Соборності.

Виховний захід «Святкування українцями зимових свят. Звичаї і традиції»

19 грудня в ліцеї пройшов виховний захід на тему «Святкування українцями зимових свят. Звичаї і традиції». На святі були присутні Блінкова Інна Ігорівна, методист науково-методичного центру професійно-технічної освіти, та батьки учнів. Учасники заходу чималу увагу приділили опису різного роду повір’їв та оберегів, що супроводжують українців в особливі моменти життя. Лунали обрядові пісні – колядки та щедрівки. Цей захід підготували і провели учасники гуртка «Магія слова» під керівництвом викладача української мови та літератури Бєлєвцової Н.А.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

07 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в ліцеї відбулася зустріч з начальником комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Шевченківському району ДССМС Харківської міської ради Єромецькою Н.С., завідувачем сектору ССД по Шевченківському району УССД ДПСП ХНР Товстоп’ятою О.М., в.о. директора ЦСССДМ Шевченківського району м. Харкова Федоровською О.С. та начальником сектору ювенальної превенції Шевченківського відділу поліції ГУНП в Харківській області Шерстюком Ігорем Дмитровичем.

Сьогодні в ліцеї відбувся єдиний урок в рамках Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства»

05.12.2017  в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» практичний психолог Пятак Н.М. провела виховний захід «Торгівля людьми – міфи та реальність».

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

1 грудня – «Всесвітній День боротьби зі СНІДом», який у 2003 році перейменовано в «Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими». Багато років світ бореться з цією хворобою, але проблема ще й в тому, що ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо у світі, де існує вірус імунодефіциту людини, і повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного. І ці проблеми є не тільки медичними, а, головним чином, соціальними. Саме тому 1 грудня для учнів групи 8-К було проведено виховний захід «Бути здоровим у світі, де є ВІЛ». Учні отримали інформаційні буклети, подивилися документальний фільм, створений за підтримкою фонду О. Пінчук, та обговорили його.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

01.12.2017 в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в навчальних групах 3-КК та 32-КК класним керівником Пліско Л.Д. та майстром виробничого навчання Сібірцевим В.І. проведено виховний захід «Життя молоді без жорстокості та насильства»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в ліцеї був проведений конкурс стіннівок.

30.11.2017 в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в групі 2-К класним керівником Чеботар І.В. та майстром виробничого навчання Цікало Т.О. проведено виховний захід «Насильству – НІ!»

День боротьби зі СНІДом

1 грудня в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у групі 2-К був проведений виховний захід на тему «СНІДу – НІ»

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

29.11.2017 в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в групі 1-КК класним керівником Бєлєвцовою Н.А. та майстром виробничого навчання Тімченко С.Я. проведено виховний захід «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!»

Україна пам’ятає

Сьогодні викладач спецдисциплін Дадика І.О. до Дня пам’яті жертв голодоморів провела для учнів ліцею виховний захід «Україна пам’ятає».

Тиждень безпеки дорожнього руху

З  13 по 19 листопада 2017 року у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр. у ліцеї був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. У відповідності до складеного плану роботи були проведені різноманітні заходи, в тому числі виховні години: «Правила дорожнього руху – це закон життя», «Правила безпечної поведінки на дорогах», «Знай і виконуй правила дорожнього руху», «Поважай правила дорожнього руху», «Будь обережним на дорозі», «Життя – найдорожче, що є у людини. Дотримуйся правил дорожнього руху», «Молоде покоління за безпеку руху».

День студента

На минулому тижні учні ліцею цікаво відсвяткували День студента.

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в групах 2-К, 3-КК, 4-К, 32-КК були проведені виховні години на теми: «Життя – найдорожче, що є у людини. Дотримуйся правил дорожнього руху», «Безпека на дорозі залежить від кожного», «Правила дорожнього руху і безпека поведінки на вулицях та дорогах». Також був проведений відеоурок «Обов’язки пішоходів і пасажирів».

Виховний захід в рамках Року Японії

    

День українського козацтва

    

Осіння рапсодія

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Сторінки сайту