Виховна робота

План заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху

День рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови, а також Міжнародний день материнської мови. У Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» в цей день пройшли такі заходи: тематична виховна година «Рідне слово, материнська мово», конкурс творів «Хто мови цурається, хай сам себе стидається», літературна година «Мова калинова – диво барвінкове», конкурс ораторів. Присутні дізналися багато цікавого про рідну мову, про її нелегку долю, поринули в красу рідного слова.

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. До цієї дати в Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» викладачі і майстри виробничого навчання провели тематичні освітні заходи та виховні години на тему: «Майдан: ландшафти пам’яті». Усі заходи присвячені пам’яті загиблим у трагічні дні 2014 року.

Заходи до річниці битви під Крутами

29 січня виповнюється 100 років битві під Крутами. В Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» вшанували цей день, як символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. В закладі пройшли традиційні заходи до річниці битви під Крутами: виховні години, перегляд кінофільмів, онлайн-подорож «Ми подорожуємо в Крути для того, щоб не забувати історію!»

Зустріч із працівниками Олексіївської виправної колонії № 25

26.01.2018 у ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» відбулася зустріч випускників із працівниками відділу кадрів державної установи «Олексіївська виправна колонія № 25». Працівники відділу кадрів провели профорієнтаційну роботу щодо вступу до Державної кримінально-виконавчої служби, а саме до Академії державної пенітенціарної служби  м. Чернігів.

Виховний захід у гуртожитку до Дня Соборності України

В гуртожитку Слобожанського регіонального центру професійної освіти був проведений виховний захід для учнів з нагоди 100-річчя Дня Соборності України, на якому вихованці  поглибили знання про iсторичний факт Злуки українського народу та його значення. Учням були представлені фото- та інформаційні матеріали, приурочені до цієї дати.

День Соборності

Учні і працівники закладу взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди Дня Соборності України.

Заходи з нагоди Дня Соборності

22 січня в Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» для учнів проведено заходи з нагоди Дня Соборності.

Виховний захід «Святкування українцями зимових свят. Звичаї і традиції»

19 грудня в ліцеї пройшов виховний захід на тему «Святкування українцями зимових свят. Звичаї і традиції». На святі були присутні Блінкова Інна Ігорівна, методист науково-методичного центру професійно-технічної освіти, та батьки учнів. Учасники заходу чималу увагу приділили опису різного роду повір’їв та оберегів, що супроводжують українців в особливі моменти життя. Лунали обрядові пісні – колядки та щедрівки. Цей захід підготували і провели учасники гуртка «Магія слова» під керівництвом викладача української мови та літератури Бєлєвцової Н.А.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

07 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в ліцеї відбулася зустріч з начальником комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Шевченківському району ДССМС Харківської міської ради Єромецькою Н.С., завідувачем сектору ССД по Шевченківському району УССД ДПСП ХНР Товстоп’ятою О.М., в.о. директора ЦСССДМ Шевченківського району м. Харкова Федоровською О.С. та начальником сектору ювенальної превенції Шевченківського відділу поліції ГУНП в Харківській області Шерстюком Ігорем Дмитровичем.

Сьогодні в ліцеї відбувся єдиний урок в рамках Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства»

05.12.2017  в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» практичний психолог Пятак Н.М. провела виховний захід «Торгівля людьми – міфи та реальність».

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

1 грудня – «Всесвітній День боротьби зі СНІДом», який у 2003 році перейменовано в «Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими». Багато років світ бореться з цією хворобою, але проблема ще й в тому, що ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо у світі, де існує вірус імунодефіциту людини, і повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного. І ці проблеми є не тільки медичними, а, головним чином, соціальними. Саме тому 1 грудня для учнів групи 8-К було проведено виховний захід «Бути здоровим у світі, де є ВІЛ». Учні отримали інформаційні буклети, подивилися документальний фільм, створений за підтримкою фонду О. Пінчук, та обговорили його.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

01.12.2017 в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в навчальних групах 3-КК та 32-КК класним керівником Пліско Л.Д. та майстром виробничого навчання Сібірцевим В.І. проведено виховний захід «Життя молоді без жорстокості та насильства»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в ліцеї був проведений конкурс стіннівок.

30.11.2017 в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в групі 2-К класним керівником Чеботар І.В. та майстром виробничого навчання Цікало Т.О. проведено виховний захід «Насильству – НІ!»

День боротьби зі СНІДом

1 грудня в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у групі 2-К був проведений виховний захід на тему «СНІДу – НІ»

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

29.11.2017 в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в групі 1-КК класним керівником Бєлєвцовою Н.А. та майстром виробничого навчання Тімченко С.Я. проведено виховний захід «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!»

Україна пам’ятає

Сьогодні викладач спецдисциплін Дадика І.О. до Дня пам’яті жертв голодоморів провела для учнів ліцею виховний захід «Україна пам’ятає».

Тиждень безпеки дорожнього руху

З  13 по 19 листопада 2017 року у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр. у ліцеї був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. У відповідності до складеного плану роботи були проведені різноманітні заходи, в тому числі виховні години: «Правила дорожнього руху – це закон життя», «Правила безпечної поведінки на дорогах», «Знай і виконуй правила дорожнього руху», «Поважай правила дорожнього руху», «Будь обережним на дорозі», «Життя – найдорожче, що є у людини. Дотримуйся правил дорожнього руху», «Молоде покоління за безпеку руху».

День студента

На минулому тижні учні ліцею цікаво відсвяткували День студента.

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в групах 2-К, 3-КК, 4-К, 32-КК були проведені виховні години на теми: «Життя – найдорожче, що є у людини. Дотримуйся правил дорожнього руху», «Безпека на дорозі залежить від кожного», «Правила дорожнього руху і безпека поведінки на вулицях та дорогах». Також був проведений відеоурок «Обов’язки пішоходів і пасажирів».

Виховний захід в рамках Року Японії

    

День українського козацтва

    

Осіння рапсодія

Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Сторінки сайту