11 травня в Харківському професійному ліцею будівництва пройшов “День цивільного захисту”

11 травня в Харківському професійному ліцею будівництва пройшов “День цивільного захисту”. Його організаторами виступили педагогічний коллектив закладу, Головне управління МНС в Харківській області, навчально-методичний центр цивільного захисту. Такі заходи проводяться щорічно наприкінці навчального року і є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями матеріалу з основ безпечної поведінки.

Розпочався захід з відкритих уроків, після чого пролунав дзвоник, який сповістив про умовну надзвичайну подію. За легендою на ІІ поверсі пролунав вибух, виникла пожежа, заручниками якої стали майстер виробничого навчання і учень.

Педагогічний колектив організовано здійснив евакуацію учнів на подвір’я навчального закладу. В цей час до місця пригоди оперативно прибули задіяні у навчаннях аварійно-рятувальний автомобіль, пожежна автодрабина, санітарна дружина начального закладу.

Рятування людей, що опинились у небезпеці, здійснювали за допомогою автодрабини. В цей час відділення рятувальників проводило розвідку приміщень та ліквідовувало умовну пожежу. Санітарна дружина, до складу якої входили учні, оперативно надавала першу медичну допомогу постраждалим. Крім того, в ході проведення комплексного тренування, діти змогли ознайомитись із засобами індивідуального захисту населення.

Найактивніші учасники Дня цивільного захисту отримали грамоти від керівництва ліцею. А на завершення заходу, учні та гості поласували польовою кашою, які приготували майстри виробничого навчання та учні ліцею.

Комментировать

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архіви
Сторінки сайту