Warning: inet_pton(): Unrecognized address in /var/www/ptuorgua_xplb47/data/www/xplb47.ptu.org.ua/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/utils.php on line 28
2020 Жовтень

Жовтень 2020

До Дня Чорного моря

В гостях у Чорного моря

Виховна год._В гостях у Чорного моря

Чорне море

День визволення України від фашистських загарбників

Фронтові дороги

Шлях перемоги

Шляхами подвигу і слави

«А пам’ять священна»

Майстром виробничого навчання Фоменко В.С. групи 108-КК була проведена виховна година в режимі онлайн (у вайбері) за темою «А пам’ять священна…» з нагоди 76-ї річниці з дня визволення України від фашистських загарбників. Метою заходу було  донести до здобувачів освіти історичну довідку вигнання нацистських окупантів із України і те, що  цього дня вшановують пам’ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів, у лавах Української повстанської армії. Також було переглянуто відеоролик  https://www.youtube.com/watch?v=U0U7m8CG6h4.

Виховна година”А пам’ять священна”

 

Нагороджені ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ

12-14 жовтня 2020 р. відбулася Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu».

«Інноватика в сучасній освіті» – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в навчальний процес.

Державний навчальний заклад “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” нагороджений ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ у номінації «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічних працівників», а також дипломом за презентацію досягнень і упровадження інновацій в освітній процес.

Директор Толмачова Ірина Семенівна нагороджена подякою за вагомий особистий внесок і активну організаторську діяльність з інноваційного розвитку освіти.

Пробне ЗНО-2021: дати реєстрації та тестування

 

Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05‒19 січня 2021 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року. З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021. Нагадаємо, що минулорічні відеоматеріали доступні на youtube каналі ГС «Освіторія», а також на платформі iLearn.

 

ЗНО-2021: на що варто зважати, готуючись до тестування

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти опубліковано характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання. Пропонуємо ознайомитися з інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

У характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Також зазначено час, відведений на його виконання. Докладне ознайомлення з інформацією, поданою в характеристиці сертифікаційної роботи, допоможе раціонально розподілити час для виконання її завдань та виробити власну стратегію ефективної роботи під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Рекомендуємо звернути особливу увагу на характеристики сертифікаційних робіт з української мови, української мови і літератури й математики, оскільки сертифікаційні роботи з цих навчальних предметів було оновлено.

Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю містять розширену інформацію про нарахування балів за виконання завдань за певним критерієм. Наприклад, після ознайомлення з критеріями оцінювання власного висловлення з української мови учасник тестування знатиме, з яких частин має складатися власне висловлення та наявність яких помилок призведе до зменшення кількості тестових балів під час оцінювання цього завдання.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників з певного навчального предмета. Саме на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання, які розробляє та затверджує Міністерство освіти і науки України,  укладають тестові завдання сертифікаційних робіт.

Стануть у пригоді під час підготовки до тестування завдання сертифікаційних робіт попередніх років, які розміщено у рубриці «Тести минулих років».

Виховна година «Коронавірус без ускладнень»

Класним керівником групи 301-КК Ткачук М.В. проведена виховна

година в режимі онлайн (у вайбері) за темою “Коронавірус без ускладнень”

Метою заходу було  донести до здобувачів освіти те, що

зміцнення імунітету, вживання здорової їжі, мікронутрієнтів таких як цинк,

магній, вітамінів А, Е, С, В і омега 3 допоможе в боротьбі з вірусом.

“Коронавірус без ускладнень”

Виховна година Домедична допомога при отруєннях

Виховна година Домедична допомога при отруєннях

З Днем кухаря

З Міжнародним днем кухаря

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Архіви
Сторінки сайту