Архив

ЗНО-2023

Виховна година “РАЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ  І ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ”

Виховна година “Кримінальна відповідальність неповнолітніх”

«Будемо пам’ятати»

Година спілкування

До Дня захисників і захисниць України

Національний урок пам’яті

Виховна година “Шлях до самореалізації або як стати особистістю”

Бесіда «Правила проживання у гуртожитку»

«Ввічливі слова відкривають серце»

День скорботи і  вшанування  пам`яті  жертв війни

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху

«Права та обов’язки учасників дорожнього руху»

«Безпека на дорозі – безпека життя»

До Дня вишиванки

До Дня вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу

1 Травня

Історія та традиції свята 1 травня

«Обережно, туберкульоз»

Виховна година «Зупиніть туберкульоз»

Виховний захід у відокремленому відділенні

До Дня пам’яті Героїв Крут

Виховна година «Служба в Збройних Силах України – почесний обов’язок кожного свідомого громадянина України».

До Дня пам’яті жертв Голокосту

Україна пам’ятає

Голодомор презентацiя

Виховна година до Дня пам’яті жертв Голодомору

В гостях у Чорного моря

Виховна год._В гостях у Чорного моря

Чорне море

“Коронавірус без ускладнень”

Виховна година Домедична допомога при отруєннях

ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ КОНСТИТУЦІЇ

Історія конституційного розвитку України

Пилип Орлик – творець першої української Конституції

До дня грамотності

Сьогодні, 08.09.2021 у групі 101-КК класним керівником Ткачук М.В. та майстром виробничого навчання Фоменко В.С. була проведена виховна година “Про культуру поведінки”. Мета заходу – повторити і закріпити відомі правила поведінки, вивчити ще невідомі правила, показати красу культурної поведінки і непривабливість безкультур’я.

Заходи до Дня народження Т.Г.Шевченка

Кожного року в березні українці вшановують пам’ять видатного Кобзаря, патріота України, великого її сина – Т.Г. Шевченка. У цьому році 9 березня минає 207 років від дня народження, а 10 березня- 160 років зі смерті славетного поета та художника.

До цієї дати бібліотекар Устимова Н.С. та викладач української мови та літератури Уханова А.А. підготували різноманітні заходи. Презентували книжкову виставку “Кобзар живе і промовляє”, на якій було представлено багато різнопланових книг про життя та творчість Кобзаря. Також проведено опитування «Чи знаю я твори Т. Шевченка?» серед здобувачів освіти, викладачів та інших працівників закладу освіти. Усі з великим задоволенням відповідали на запитання.

До дня народження Тараса Шевченка

Актуальність Шевченкового слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного «Кобзаря».

9 березня в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти були проведені виховні заходи, бесіди, книжкові виставки про життя і творчий шлях Великого Кобзаря, що покликані виховати любов і повагу до спадщини, яку залишив поет.

Виховний захід до Міжнародного дня рідної мови

21.02.2021 до Міжнародного дня рідної мови з вихованцями гуртожитку ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» вихователем Бондаренко В.Т. був проведений виховний захід «Рідна мова».

До Міжнародного дня рідної мови

Щороку, 21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови в Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» була проведена низка виховних заходів, а саме: виховна година «Мова рідна, слово рідне», підготовлені презентації «Моя рідна мова – найбагатша в світі», проведений мовний конкурс «Рідне слово» та інші. Педагоги наголошували в своїх виступах: «Бережіть свою рідну мову, вдосконалюйте своє мовлення! Поки живе мова, до того часу живий і народ!»

Виховна година до Дня інвалідів

Виховний захід «Насильство як соціальна проблема»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з учнями групи 101-КК майстер виробничого навчання Тімченко С.Я. дистанційно провела виховний захід «Насильство як соціальна проблема»

Насильство як соціальна проблема

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в групi 108-КК майстром виробничого навчання Фоменко В.С. в режимі онлайн була проведена виховна година.

Мета даного заходу – актуалізація  і поповнення базових знань про ВІЛ/СНІД, усвідомлення зв’язку між способом життя і ризиком  інфікування, надання інформації про елементарні правила безпеки та шляхи запобігання ВІЛ – інфекції, а також розвиток вміння приймати самостійні рішення у різних життєвих ситуаціях та уважно ставитися до свого здоров’я.

СНIД

Виховний захід «Розірви коло насильства»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з учнями групи 301-КК майстер виробничого навчання Алєко А.О. дистанційно провела виховний захід «Розірви коло насильства»

«СНІД: подумай про майбутнє – обери життя»

В групi 207-ШЛМ майстром виробничого навчання Корякіною М.Ю. в режимі онлайн була проведена виховна година «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя»

СНІД подумай про майбутнє – обери життя

До дня пам’яті жертв голодоморів

В групi 109-К майстром виробничого навчання Оліфір О.В. в режимі онлайн була проведена виховна година до дня пам’ятi жертв Голодоморів “Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу».

Голодомор 1932-1933 років – геноцид укр. народу

Виховна година «Насильство в сучасному суспільстві»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в групі 109-К майстром виробничого навчання Оліфір О.В. в онлайн-режимі на платформі ZOOM була проведена виховна година на тему «Насильство в сучасному суспільстві».

16 днів проти насилля

«Розірви коло насильства»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» здобувачі освіти Державного навчального закладу “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” взяли участь в соціальній акції по боротьбі з насильством «Розірви коло насильства», що відбулася 25 листопада 2020 року в саду Шевченка.

Даний захід пройшов з дотриманням всіх необхідних санітарних норм.

Виховна година «Основи толерантності»

В групі 301-КК майстром виробничого навчання Алєко А.О. в онлайн-режимі на платформі ZOOM була проведена виховна година на тему «Основи толерантності».

Виховний захід «Перша українська книга»

Викладач М. В.Кошелєв провів в групі101-КК дистанційний виховний захід «Перша українська книга», присвячений «Дню української писемності та мови». Інтерактивний зворотній зв’язок зі здобувачами освіти здійснювався на основі тестування за допомогою Viber, після перегляду відеофільму.

«Як боротися з булінгом»

Викладачем Бєлєвцовою Н.А. в онлайн-режимі на платформі ZOOM для першокурсників було проведено виховний захід на тему «Булінг». Також було використано відеоролік «Як боротися з булінгом: поради для дітей»

https://www.youtube.com/watch?v=espwzDTLVkE&feature=youtu.be

Година спілкування «Насильство в сім’ї»

Майстром виробничого навчання Тімченко С.Я. та класним керівником Кошелєвим М.В. в групі 101-КК проведена позакласна година на тему «Насильство в сім’ї». Здобувачі освіти самостійно підготували презентацію, куди увійшла інформація про види насильства, способи боротьби з ним, ознайомилися з документами, які захищають їх права, а також з’ясували основні причини насильства.

До Всесвітнього дня захисту тварин

4 жовтня у світі відзначають Всесвітній день тварин – міжнародний день, який допомагає об’єднати зусилля усіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин. Людина як єдиний розумний мешканець планети несе відповідальність перед іншими живими істотами. Всесвітній день захисту тварин нагадує нам про це. Під загрозою зникнення перебувають 34000 видів рослин і тварин.

Щогодини з лиця Землі зникають 3 види тварин. 70+ країн проводять заходи на честь Всесвітнього дня захисту тварин.

До цього дня викладачем Кошелєвим М.В. в групі 101-КК було проведено виховний захід «Ми любимо тварин»

Година спілкування

Майстер виробничого навчання Тіиченко С.Я. провела у групі 101-КК годину спілкування на тему «Що таке щастя. Сім кольорів щастя», метою якої було допомогти знайти учням справжні життєві цінності, зрозуміти, що таке щастя та вчити обирати правильний шлях до його досягнення

До Дня пам’яті жертв Бабиного Яру

Бабин Яр в північно-західній частині Києва відомий всьому світу. Похмуру популярність він придбав під час Другої Світової. Саме там нацисти в масовому порядку розстрілювали цивільне населення, в першу чергу – євреїв. У Бабиному Яру загинули понад 100 тисяч осіб… 

До цієї дати в групі 101-КК викладачем Кошелєвим М.В. було проведено виховний захід «Пам’ятаємо»

«Сім чудес України»

25.09.2020 в групі 101-КК майстром виробничого навчання Тімченко С.Я. була проведена виховна година «Сім чудес України», на меті якої було поглиблення уявлення здобувачів освіти про Батьківщину, ознайомлення з різноманіттям культурної спадщини та виховання поваги до сучасної України.

До Міжнародного дня миру

21 вересня до Міжнародного дня миру викладачем Кошелєвим М.В. була проведена година спілкування з першокурсниками групи 101-КК «Міжнародний день миру – день глобального припинення вогню і відмови від насильства».

Перевірна контрольна робота

Здобувачі освіти І-го курсу писали перевірну контрольну роботу з предметів «Українська мова» і «Українська література»

Урок-бесіда до Дня партизанської слави

22.09.2020 з першокурсниками групи 101-КК викладач історії Романюк Є.А. провів урок-бесіду до Дня партизанської слави – свята вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни.

Година спілкування «Дружба і товаришування»

З учнями групи 101-КК майстром виробничого навчання Тімченко С.Я. була проведена бесіда «Дружба і товаришування», мета якої – виховання почуття справжньої дружби, колективізму, відповідальності перед другом, уміння допомогти у важку хвилину, а також сприяння зміцненню колективу групи.

Виховний захід до Дня фізкультури і спорту

В групі 101-КК  пройшов виховний захід, присвячений Дню фізкультури і спорту «Топ-5 українців, чиї спортивні досягнення захоплюють».

Права та обов’язки неповнолітніх в Україні

15.09.2020 в групі 103-К була проведена виховна година «Права та обов’язки неповнолітніх в Україні». Майстер виробничого навчання Цікало Т.О. та класний керівник Чеботар І.В. ознайомили здобувачів освіти з основними статтями Конституції України та Кримінального кодексу України, які захищають та регулюють життя неповнолітніх дітей в Україні.

Година спілкування «Етика українців»

Майстром виробничого навчання Тімченко С.Я. з учнями групи 101-КК була проведена година спілкування «Етика українців», метою якої було  ознайомлення здобувачів освіти з основними чинниками народної моралі, звичаями та традиціями українського народу.

Бесіда при поселенні у гуртожиток

Вихователь Серікова А.А. проводить бесіду з учнями при поселенні про правила проживания у гуртожитку.

Виховні заходи до Дня народження Шевченка

У понеділок, 9 березня, Україна відзначала 206 день народження Тараса Шевченка – поета, художника, мислителя. З нагоди річниці від дня народження Т.Г. Шевченка в ДНЗ “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” відбулися виховні урочисті заходи під гаслом «Рядки, що надихають…» Кобзар оживив полум’яним словом все те, що таїлося в глибині душі народу.

Виховна година «Конфлікти і способи їх вирішення»

03.03.2020 класним керівником групи 21-КК Ткачук М.В. була проведена виховна година “Конфлікти і способи їх вирішення”, метою якої було формування уявлення в учнів  про різні  варіанти людського спілкування; навчання уникати конфліктних ситуацій і своєчасно вирішувати їх, не допускаючи  переростання  в конфлікт, а також виховання шанобливого ставлення до оточуючих.

Бесіда «Профілактика правопорушень. Права та обов’язки неповнолітніх»

03.03.2020 для здобувачів освіти Слобожанського регіонального центру професійної освіти працівником Сектору ювенальної пробації м. Харкова філії Державної установи Центру пробації Харківської області було проведено бесіду на тему «Профілактика правопорушень. Права та обов’язки неповнолітніх».

Тиждень Масляної

Сьогодні,  24 лютого, розпочався тиждень Масляної. Це стародавнє слов’янське свято, що символізує проводи зими і очікування весни.

В групі 1-КК майстром виробничого навчання Катуніною М.Р. та класним керівником Сидорчук О.О. було проведено захід щодо святкування Масляної, який був проведений у бінарній формі. Майстер та викладач вели захід разом, де класний керівник – викладач англійської мови, продекламувала на англійській мові рецепт та етапи приготування млинців, а також ознайомила здобувачів освіти з традиціями святкування Масляної в різних країнах світу, а майстер виробничого навчання підготувала та провела весь процес приготування з майбутніми кухарями саме так, як цього вимагає процес виробничого навчання.

Міжнародний день рідної мови

Щороку 21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це скарбниця, що зберігає історію та культуру кожного народу, його «вчора, сьогодні та завтра». «Мову не можна побачити, до неї не можна торкнутися, її треба відчувати й любити душею і серцем», – наголошували у своїх виступах педагоги і здобувачі освіти в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти.

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять про загиблих воїнів Небесної Сотні і згадали усіх, хто поклав свої голови за наше майбутнє. Впродовж дня в нашому Центрі згадували події в сучасній історії України, які змінили життя багатьох українців, наше бачення світу і себе в ньому. З метою увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні, вшанування подвигу учасників Революції гідності та виховання у молоді почуття патріотизму і гордості за свою державу у Державному навчальному закладі “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” проведено низку тематичних виховних заходів: акція запали свічку  «Пам’яті Героїв Небесної Сотні», бесіди «З Україною в серці», «Будемо гідні славі героїв» круглі столи «Вони помирали, щоб жила Україна» «Герої не вмирають», години спілкування «Пам’ятаємо, не забудемо героїв небесної сотні», перегляд тематичних фільмів про події на Майдані.

«Життя людини – найвища цінність»

В групі 21-КК класним керівником Ткачук М.В. та майстром виробничого навчання Алєко А.О. проведено виховну годину “ЖИТТЯ ЛЮДИНИ-НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ”. Метою виховної години  було спонукати здобувачів освіти до роздумів над життєвими проблемами, сприяти вихованню високих морально-етичних якостей, а також виробляти активну життєву позицію.

До Дня пам’яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті полеглих у бою під Крутами. В Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» вшанували цей день, як символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. В закладі пройшли традиційні заходи до річниці битви під Крутами: виховні години, перегляд кінофільмів, онлайн-подорож «Ми пам’ятаємо».

Герої Крут – це наші Герої, які показали велику силу духу свободи, любові до України, стали взірцем жертовності і справжнього патріотизму. Герої не вмирають!

«Свіча Голокосту не згасає»

Сьогодні, 27 січня, у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. До цієї дати педагогами Слобожанського регіонального центру професійної освіти був проведений виховний захід «Свіча Голокосту не згасає», на якому вшанували пам’ять загиблих євреєв під час Другої Світової війни.

«Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг»

22 січня класним керівником групи 23-ТМ Кошелєвим М.В була проведена  година спілкування, присвячена Дню Соборності України – «Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг»

З нагоди Дня Соборності України

22 січня 2020 року здобувачі освіти разом із викладачами Державного навчального закладу “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку з нагоди Дня Соборності України.

Виховні заходи до Дня Соборності України

22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, наш ДНЗ “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” відзначає День соборності.

З нагоди Дня Соборності України в центрі була проведена низка навчально-виховних заходів, а саме: виховні години «Моя Україна – соборна, вільна», бесіди «Україно! Твоя доля – єдність, злагода, воля!», тематичні уроки «Єдина країна – єдиний народ!»

Засвоєння нової техніки майбутніми механізаторами на практичному занятті

Година спілкування «Безпека на дорогах»

В групі 1-КК майстром виробничого навчання Катуніною М.Р. та класним керівником Сидорчук О.О. була проведена година спілкування на тему «Безпека на дорогах», метою якої було запобігти нещасним випадкам та застерегти здобувачів освіти від небезпечних ситуацій.

Година спілкування

14.01.2020  майстром виробничого навчання Алєко А.О. та класним керівником групи 21-КК була проведена бесіда з питань безпеки життєдіяльності, зокрема з питань правил поводження під час пожежі, а також правил поведінці у гуртожитку.

«Щедрівка й Коляда в нашу хату загляда»

Напередодні Старого Нового року у групі 31-КК пройшов конкурс щедрівок «Щедрівка й Коляда в нашу хату загляда», метою якого було виховання любові та поваги до народних традицій, звичаїв  та свят різдвяного циклу.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

10.12.2019 в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» відбулася зустріч із головним спеціалістом-юрисконсультом ССД по Шевченківському району Департаменту служб у справах дітей ХНР Товстоп’ятою О.М. та головним спеціалістом комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Шевченківському району Щелкуновою Є.Б., які виступили перед аудиторією та надали учням інформаційну допомогу в разі виникнення ситуацій, пов’язаних з насильством.

До Дня Збройних сил України

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України майстер виробничого навчання Сібірцев В.І. провів з учнями групи 2-К виховний захід «Захист Вітчизни – почесний обов’язок громадянина України», спрямований на виховання патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

Гра-вікторина «Права людини»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» юрисконсульт Слобожанського регіонального центру професійної освіти Романюк Є.А. провів з учнями груп 1-КК та 22-К гру-вікторину «Права людини».

Міжнародний день волонтера

У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера – International Volunteer Day. До цього дня в групі 21-КК була проведена виховна година «Історія волонтерства в Україні». Викладач Чеботар Ірина Валеріївна ознайомила здобувачів освіти з історією, напрямками та цілями волонтерського руху в Україні та світі.

“Зупинимо домашнє насильство”

05.12.2019 в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” викладачем “Громадянської освіти” Коротковим Д. С. з учнями групи 1- КК був проведений круглій стіл “Зупинимо домашнє насильство”

Виховна година «Попередження домашнього насильства»

В рамках проекту «16 днів проти насильства» майстром виробничого навчання Постольним Я.В. та класним керівником Кошелєвим М.В. для учнів групи 23-ТМ було проведено виховну годину «Попередження домашнього насильства», метою якої було ознайомити учнів з актуальністю проблеми насильства, навчити їх розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику, аргументувати свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності.

«Насильство в сім’ї як соціальна проблема»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» класним керівником Пліско Л.Д. та майстром виробничого навчання Сібірцевим В.І. з учнями групи 22-К було проведено годину спілкування «Насильство в сім’ї як соціальна проблема».

Конкурс малюнків «Світ без насильства»

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» серед здобувачів освіти було проведено конкурс тематичних малюнків з протидії насильству.

«ВІЛ – це не вирок»

В рамках проведення акції «16 днів проти насильства» з учнями групи 21-КК викладач Чеботар І.В. провела годину спілкування «ВІЛ – це не вирок», присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Виховний захід «Бути здоровим у світі, де є ВІЛ»

1 грудня – «Всесвітній День боротьби зі СНІДом», який у 2003 році перейменовано в «Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими».

2 грудня для учнів групи 1-КК класним керівником Сидорчук О.О. та майстром виробничого навчання Катуніною М.Р. було проведено виховний захід «Бути здоровим у світі, де є ВІЛ», метою якого було ознайомлення учнів з інформацією щодо профілактики та запобіганню страшної хвороби серед людства.

«Насильство в сім’ї»

В рамках проекту «16 днів проти насильства» 29 листопада для учнів групи 2-К майстром виробничого навчання Назаренко  М.В. та класним керівником Дадикою І.О. було проведено виховну годину «Насильство в сім’ї».

Виховна годину «Ми проти насильства»

В рамках акції «16 днів проти насильства» майстром виробничого навчання Фоменко В.С. для учнів групи 4-КК було проведено виховну годину «Ми проти насильства». Метою заходу було ознайомити дітей з актуальністю проблеми насильства, навчити їх розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику. Також учнями групи 4-КК було зроблено колаж до акції «16 днів проти насильства»

«Стоп насильству в сім’ї»

28.11.2019 класний керівник Чеботар І.В. провела в групі 32-К виховний захід «Стоп насильству в сім’ї». Присутні обговорили види насилля, як йому запобігти та отримати допомогу.

Тренінг «Подолаємо образи»

В рамках проекту «16 днів проти насильства» 27 листопада з учнями групи 21-КК класним керівником Ткачук М.В. було проведено тренінг «Подолаємо образи»

«Розірви коло насильства»

Здобувачі освіти разом із працівниками Слобожанського регіонального центру професійної освіти взяли участь у флешмобі «Розірви коло насильства», що пройшов 25.11.2019 на території центру в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

День відкритих дверей

Здобувачі освіти Слобожанського регіонального центру професійної освіти завітали на День відкритих дверей до Харківського державного професійно-педагогічного коледжу імені В.І.Вернадського, де ознайомились із спеціальностями коледжу та умовами вступу

До Дня пам’яті жертв голодоморів

Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів 1932-1933 років в Державному навчальному закладі “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У бібліотеці центру організована виставка фотоматеріалів та публіцистичної літератури, проведені виховні години «Трагічні уроки історії», уроки пам’яті і скорботи «І плакала свіча в скорботі», акція «Запали свічку пам’яті», під час якої здобувачі освіти вшанували пам’ять померлих під час Голодомору хвилиною мовчання.

Година спілкування до Дня гідності і Свободи

Щороку 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – день, в який 5 років тому розпочались події, які назавжди змінили Україну. З метою гідного вшанування мужності учасників цих подій, які відстоювали ідеали свободи та справедливості з учнями групи 21-КК була проведена година спілкування «Герої сьогодення», метою якої було зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Круглий стіл «Пам’ятаємо»

У рамках проведення акції «Пам’ятаємо» з нагоди Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2019 року з учнями групи 2-К було проведено засідання круглого столу «Україна – країна нескорених!»

Класна година у групі 1-КК

З учнями групи 1-КК класним керівником Сидорчук О.О. було проведено класну годину у формі бесіди на тему «Поговоримо один з одним». Метою заходу було навчити підлітків розкутого та шанобливого спілкування один з одним.

«Шляхами подвигу та слави»

Щорічно 28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від фашистських загарбників. У цей день українці вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, мільйонів людей, які постраждали від дій фашистських окупантів, героїв-ветеранів Другої Світової війни, які є для нас прикладом мужності, відваги та любові до Батьківщини.

З нагоди 75-ї річниці вигнання фашистських окупантів з України з учнями Слобожанського регіонального центру професійної освіти була проведена низка виховних заходів та годин спілкування.

«Подорож у Країну Доброти»

З учнями групи 31-КК був проведений інтерактивний виховний захід «Подорож у Країну Доброти», метою якого було удосконалити культуру  поведінки учнів, викликати бажання іти дорогою добра. Здобувачі освіти вирішували важливу проблему сьогодення: як зробити так, щоб у нашому світі стало якомога менше зла, а також самі робили висновки та підсумки-узагальнення.

«Творити добро – найвища мета нашого життя!»

22.10.2019 з учнями групи 4-КК майстром виробничого навчання Фоменко В.С. було проведено виховну годину «Творити добро – найвища мета нашого життя!», метою якої було сформувати в учнів уявлення про морально-етичні відношення у навколишньому середовищі, удосконалити культуру своєї поведінки, навчити творити добро, бути вихованими та рости людиною серед людей.

«Я роблю світ кращим»

22.10.2109 з учнями групи 32-К майстром виробничого навчання Цікало Т.О. та класним керівником Чеботар І.В. був проведений виховний захід «Я роблю світ кращим».

Бесіда «Правила внутрішнього розпорядку у гуртожитку»

21.10.2019  з учнями Слобожанського регіонального центру професійної освіти, що проживають у гуртожитку, вихователем Серіковою А.А. була проведена бесіда «Правила внутрішнього розпорядку у гуртожитку», під час якої обговорювалися правила проживання і поведінки, вимоги щодо санітарного стану кімнат і місць загального користування, різні проблеми, що стосуються проживання у гуртожитку.

До Дня народження В.Сухомлинського

До Дня народження видатного українського педагога Василя Сухомлинського в Державному навчальному закладі “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” у вересні цього року пройшла низка виховних заходів.

Великий педагог В.Сухомлинський присвятив школі майже 35 років життя, раз і назавжди віддавши своє серце дітям. Ідеї педагога неповторні, його приклад надає сил, підносить дух, заставляє діяти!

До дня народження М. Коцюбинського

17 вересня у Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» пройшли урочисті заходи з нагоди 155-ї річниці з дня народження Михайла Коцюбинського.

Михайло Коцюбинський – великий письменник, видатний громадський діяч, найпрогресивніша людина свого часу, який залишив по собі величезну творчу спадщину.

Виховний захід «Що ми знаємо про булінг. Правила відсічі булінгу»

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу з учнями групи 23-ТМ класним керівником Кошелєвим М.В. був проведений виховний захід «Що ми знаємо про булінг. Правила відсічі булінгу», метою якого було дати учням розуміння витоків насильства, формування в учнів нетерпимості до проявів агресії, виховання культури спілкування.

STOP БУЛІНГ

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу майстрами виробничого навчання та класними керівниками з учнями груп 1-КК, 3-ТМ, 28-ТМ були проведені виховні заходи за темами «Життя без булінгу», «Стоп булінг», основною метою яких було запобігання проявам агресії у колективі та формування нетерпимості до проявів агресії, розвиток співчутливих ставлень до жертв насилля, навичок надання і отримання допомоги.

Бесіда з учнями гуртожитку

На початку нового навчального року з учнями Слобожанського регіонального центру професійної освіти, що проживають у гуртожитку, вихователем Серіковою А.А. була проведена ознайомлювальна бесіда «Правила проживання у гуртожитку», під час якої учні ознайомились з режимом, правилами поведінки та проживання у гуртожитку.

Виставка малюнків «Я маю право»

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей в групі 21-КК 01.06.2019 була проведена виставка малюнків «Я маю право!»

«Щасливе дитинство – сильна держава»

31 травня напередодні Дня захисту дітей в групі 22-К була проведена година спілкування «Щасливе дитинство – сильна держава». Учні мали змогу поділитися з викладачами своїм баченням вирішення проблем сучасної молоді, розповісти, що саме робить їх щасливими, а що засмучує.

«Вишиванка – твій оберіг»

В Слобожанському регіональному центрі професійної освіти 16 травня святкували День вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Українську вишиванку називають «молитвою без слів», а сорочка-вишиванка є головним оберегом людини.

Щоб долучитися до свята, педагоги та здобувачі освіти нашого центру одягли в цей день вишиванки на роботу, навчання, прогулянки.  У навчальному закладі проведена низка заходів до цього дня: виховна година «вишиванка – твій оберіг», перегляд документального фільму про вишиті сорочки «Спадок нації», інтерактивний лекторій про історію, символіку та регіональні особливості вишитих сорочок, флеш-моб «Одягни вишиванку на роботу» та інші заходи.

Ми щиро вітаємо українців з ДНЕМ ВИШИВАНКИ! Вишиванка об’єднує нас!

Заходи до Дня Перемоги

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Слобожанському регіональному центрі професійної освіти були проведені такі заходи: уроки-бесіди «Що ми знаємо про Другу світову війну», «Пам’ятай, що зробили для нас ветерани», «Війна пройшла, а пам’ять залишається», години спілкування «Проблема війни та миру», «Нехай покоління знають і пам’ятають своїх героїв»,  виховні години «День пам’яті та надії», «Зорять у граніту вічні солдати, боями їхніми пам’ять жива», «Минуле назавжди з нами»,  «Вони все зробили для нашого майбутнього життя», виставка дитячого малюнка «Війна очима дітей»», віртуальні екскурсії «Харків під час Другої світової війни», «Визволення Харкова», вікторина «Дати та події Другої Світової війни», перегляд тематичних презентацій «Мужність і відвага крізь покоління», «Україна у роки Другої світової війни», перегляд та обговорення кінофільмів «А зорі тут тихі», «В бій ідуть одні старики», святковий концерт до Дня Перемоги, зустріч з ветеранами війни Соколовським В.І. та Бобровим В.В., проведення пошукових робіт з метою вивчення невідомих сторінок історії України «Збережемо пам’ять про подвиги».

Також учні та працівники Центру взяли участь в урочисто-траурній церемонії покладання квітів на Меморіалі Слави  у Лісопарку, урочистій церемонії покладання квітів на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С.Конєва»

Виховна година до Дня пам’яті  Чорнобильської трагедії

26 квітня – Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу. По всій Україні та за її межами в цей день вшановують пам’ять ліквідаторів та учасників трагедії на Чорнобильській АЕС.

До цієї дати в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти учням були продемонстровані документальні фільми про Чорнобиль, проведені тематичні виховні години «Трагедія і біль України», «Дзвони Чонобиля», «Нехай у серці не згасне пам’ять, уроки-тренінги, під час яких відпрацьовувались елементи індивідуального захисту від радіаційного, хімічного та бактеріологічного ураження.

Виховна година до Дня космонавтики

12 квітня в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації та космонавтики.

До цієї дати з учнями групи 1-КК майстер виробничого навчання та класний керівник провели виховну годину «Україна – космічна держава», метою якої було розширення світогляду учнів, поглиблення знань в області космонавтики і авіації, розкриття значення дослідження космосу в житті людини та ознайомлення з автобіографічними даними видатних конструкторів ракетно-космічної техніки.

Диспут «СТОП БУЛІНГ»

Учні Слобожанського регіонального центру професійної освіти на уроці англійської мови під керівництвом викладача Сидорчук О.О. прийняли участь у диспуті на тему: «СТОП БУЛІНГ», метою якого було запобігання проявам агресії у колективі.

Виховна година «Булінг та його види»

З учнями групи 1-КК майстром виробничого навчання Алєко А.О. та класним керівником Ткачук М.В. була проведена виховна година «Булінг та його види», основною метою якої було формування нетерпимості до проявів агресії, розвиток співчутливих ставлень до жертв насилля, навичок надання і отримання допомоги. Наприкінці бесіди учням було продемонстровано відео «Булінг в навчальному закладі».

«Рідна земля Казимира Малевича»

До Дня ювілею Казимира Малевича учні Слобожанського регіонального центру професійної освіти переглянули документальний кінофільм «Рідна земля Казимира Малевича». Здобувачі освіти побачили маловідомі архівні кадри з художником, фотографії його картин, почули спогади родичів, а також коментарі численних істориків мистецтва, архітекторів з України та інших країн.

День Героїв Небесної Сотні.

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян у Слобожанському регіональному центрі професійної освіти були проведені виховні заходи:  «20 лютого – День Героїв Небесної Сотні», «День пам’яті Небесної Сотні». Також учні Центру взяли участь у культурно-мистецькому заході до вшанування подвигу учасників революції Гідності та Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають», що пройшов 20 лютого 2019 року в кінотеатрі «Боммер».

Вшанування пам’яті Героїв Крут

29 січня в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти пройшли заходи з нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами та вшанування пам’яті Героїв Крут.

Навчально-виховні заходи до Дня Соборності України

З метою відзначення Дня Соборності України з учнями Слобожанського регіонального центру професійної освіти було проведено низку тематичних навчально-виховних заходів. Учні  поглибили знання про iсторичний факт Злуки українського народу та його значення, переглянули фото- та інформаційні матеріали, приурочені до цієї дати.

День дітей-винахідників.

Сьогодні, 17 січня, у всьому світі святкують День дитячих винаходів. Щороку тисячі юних геніїв вигадують різноманітні пристрої, вдосконалюють роботів і техніку.

Учні групи 31-КК підготували доповіді з цікавими фактами про дітей-винахідників України та всього світу в цілому.

«Подорож до Франції»

22.12.2018 з учнями групи 1-КК викладачем географії Чеботар І.В. було проведено виховний захід «Подорож до Франції», присвячений святкуванню року Французької мови  в Україні.

Учні ознайомилися з Францією як країною цікавих традицій та багатої архітектури, країною високої моди та витонченої кухні.

«Зимова круговерть»

З учнями групи 31-КК класним керівником Сидорук О.О. та майстром виробничого навчання Фоменко В.С. 22.12.2018 було проведено новорічне свято «Зимова круговерть».

Виховна година «Надзвичайні ситуації. Правила протипожежної безпеки»

13.12.12018  з учнями групи 22-К була проведена виховна година «Надзвичайні ситуації. Правила протипожежної безпеки», метою якої було поглибити знання учнів про причини і обставини виникнення пожеж; згадати правила пожежної безпеки у навчальних закладах і побуті; розвивати навички користування засобами пожежогасіння; виховувати обачність та обережність.

Лекція «Як протидіяти домашньому насильству»

Учні Слобожанського регіонального центру професійної освіти прослухали лекцію «Як протидіяти домашньому насильству», яку провела представник Міністерства юстиції в рамках проекту «Я маю право», що пройшла 12.11.2018 на базі Харківського авіаційного інституту. Учні були ознайомлені з такими питаннями як:

  • Що таке домашнє насильство?
  • Який захист гарантовано постраждалим?
  • Що таке обмежувальний припис?
  • Де і як отримати допомогу?

Андріївські вечорниці

13.12.2018 відзначається традиційне українське свято «Андріївські вечорниці. Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається щороку в цей день.

З учнями групи 21-КК була проведена виховна година  до цього свята, на якій вони були ознайомлені з українськими традиціями та звичаями.

Бесіда з учнями гуртожитку «Стоп насильство»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 11.12.2018  з учнями гуртожитку Слобожанського регіонального центру професійної освіти була проведена бесіда «СТОП НАСИЛЬСТВО».

Виховна година «Зупини начильство»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з учнями групи 21-КК майстром виробничого навчання Тімченко С.Я. була проведена виховна година «Зупини насильство»

Виховний захід «Насильство в сучасному суспільстві»

05.12.2018 в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», а також в рамках проходження атестації викладач спецдисциплін Оліфір Оксана Вікторівна провела на високому рівні виховний захід «Насильство в сучасному суспільстві».

Виховна година «Правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів»

05.12.2018 з учнями Слобожанського регіонального центру професійної освіти була проведена виховна година «Правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів», метою якої було розповісти учням про вибухонебезпечні предмети й речовини, їхню загрозу життю та здоров’ю, дати уяву про небезпечні ситуації, навчити уникати їх і правильно поводити себе у разі їх виникнення, виховувати почуття відповідальності за своє життя та життя інших людей.

Диспут «Мій улюблений світ без насильства»

04.12.2018 з учнями групи 1-КК майстром виробничого навчання та класним керівником був проведений диспут на тему: «Мій улюблений світ без насильства».

Здобувачі освіти висловлювали свої думки і міркування про стосунки в родині, в навчальному закладі, в суспільстві.

Виховний захід «Знай. Розумій. Дій.»

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з метою протидії торгівлі людьми 04.12.2018 з першокурсниками центру психологом був проведений виховний захід «Знай. Розумій. Дій».

Виховний захід «Місто, яке не спить»

Атестаційна комісія педагогічних працівників відвідала виховний захід «Місто, яке не спить». Майстер виробничого навчання Чопов Сергій Костянтинович цікаво розповів учням групи 27-СРА про історію будівництва, особливості роботи та перспективи розвитку Харківського метрополітену.

Конкурс стіннівок

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Слобожанському регіональному центр професійної освіти пройшов конкурс стіннівок на дану тематику. За підсумками конкурсу кращі здобувачі освіти були нагороджені грамотами начальника комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Шевченківському району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Єромецької Н.С.

Виховна година до Року французької мови

У рамках проведення Року французької мови з учнями групи 1-КК була проведена виховна година «Запрошуємо до Франції», на якій класним керівником було запропоновано осмислити, що для них означає поняття «Франція», обрати поняття, яке найбільш пов’язане із даною країною, показує її традиції та самобутність.

Учні ознайомилися з Францією як з країною видатних місць, що стали відомими у всьому світі, країною із цікавою культурою, центром моди і дизайну, а також країною круасанів, кави та романтики.

До Дня гідності та свободи в Україні

Сьогодні, 21 листопада 2018 року,  до Дня гідності та свободи в Україні, який відзначають уже 5-й рік поспіль, з учнями центру викладачем історії Романюком Є.А. була проведена виховна година, метою якої було поглибити знання учнів про історію виникнення свята, пояснити поняття «гідність» та «свобода», формувати розуміння єдності й цілісності України та почуття особистої відповідальності за долю держави.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, закріплення знань Правил дорожнього руху та в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху класними керівниками та майстрами виробничого навчання Слобожанського регіонального центру професійної освіти проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

План заходів

Бесіда «Профілактика шкідливих звичок»

З учнями гуртожитку Слобожанського регіонального центру професійної освіти вихователем Серіковою А.І. була проведена бесіда «Профілактика шкідливих звичок», метою якої було пропагувати здоровий спосіб життя; викликати в учнів негативне ставлення до вживання наркотиків, алкоголю та паління, які завдають великої шкоди здоров’ю людини;  виховувати почуття відповідальності за свої вчинки.

Участь у заході «Ярмарок професій»

09 листопада 2018 року Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» прийняв участь у профорієнтаційному заході «Ярмарок професій», який був організований Золочівським районним центром зайнятості» і пройшов у приміщенні Золочівського Будинку дитячої та юнацької творчості.

До Дня української писемності

В рамках проведення заходів до Дня української писемності та мови майстри виробничого навчання провели з учнями Слобожанського регіонального центру професійної освіти тематичну навчальну екскурсію  «Сторінки життя та творчості видатного українського поета, прозаїка Тараса Григоровича Шевченка».

Національно-патріотичне виховання

В рамках національно-патріотичного виховання викладач предмета «Захист Вітчизни Сібірцев Вадим Ігоревич провів екскурсію на площі Свободи біля намету «ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ», де ознайомив учнів з інформаційними стендами про події на Сході України.

Екскурсія по історичному Харкову

В рамках підготовки проекту «Моя земля – земля моїх батьків» учні Слобожанського регіонального центру професійної освіти разом із класними керівниками відвідали історичні місця та пам’ятки архітектури міста Харкова.

Екскурсія до археологічного музею

Учні групи 32-К під керівництвом майстра виробничого навчання Дегтяренко А.А. відвідали 3-D виставку в музеї археології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

Виховна година з учнями

З учнями групи 1-КК була проведена виховна година «Культура поведінки», метою якої було навчити учнів культури спілкування, пошуку конструктивних способів вирішення проблемних ситуацій; налагодженню доброзичливих стосунків та відповідальності за власні слова і вчинки.

До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

В.О.Сухомлинський увійшов в історію української педагогіки як педагог-гуманіст, творець педагогічної системи. Він мав повне право сказати про себе: «Серце віддаю дітям».

До 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста В. О. Сухомлинського в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти у вересні пройшли такі заходи:

  • Цикл бесід з учнями «Все починається з добра» (за сторінками творів В.О.Сухомлинського).
  • Доповідь бібліотекаря «Великий гуманіст, мислитель, педагог – Василь Сухомлинський».
  • Педагогічні читання «Творча спадщина В.О.Сухомлинського у діалозі з актуальними проблемами сучасної педагогіки», «Педагогічні ідеї В.О.Сухомлинського: практичне впровадження в освітній процес».
  • Виховний захід на тему «Серце віддаю дітям».
  • Засідання круглого столу «Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини – ніщо!»

 

Бесіда з учнями гуртожитку

27.09.2018 з учнями гуртожитку Слобожанського регіонального центру професійної освіти була проведена бесіда «Виховання негативного відношення до шкідливих звичок».

Лекція-бесіда

Сьогодні, 19 вересня 2018 року в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти відбулася зустріч учнів Центру з представником Юридичного Департаменту Харківської обласної державної адміністрації, головним спеціалістом-юрисконсультом Зиничем Олегом Федоровичем, який провів для учнів лекцію-бесіду на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».

 

 

Профілактична бесіда «Безпека на дорозі»

Сьогодні, 14 вересня 2018 року в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти пройшла зустріч учнів Центру зі старшим інспектором з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області, старшим лейтенантом поліції Ведмедерею Євгенієм Вікторовичем, який провів для учнів профілактичну бесіду з правил дорожнього руху «Безпека на дорозі».

До Дня Конституції

Протягом червня в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти пройшли заходи, присвячені українській Конституції.

Майстер виробничого навчання Тімченко С.Я. та класний керівник Бєлєвцова Н.М. в групі 1-КК провели брейн-ринг на тему «Основний Закон України – Конституція». Педагоги нагадали учням, що 28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Відтоді цей день в Україні відзначається як державне свято.

Пізнавально-інформаційна година  до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни 22 червня в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти пройшла пізнавально-інформаційна година на тему «Чому війна така жорстока?», присвячена трагічним подіям та долям людей в роки Другої світової війни. Класні керівники та майстри виробничого навчання згадали тих, хто віддав своє життя заради мирного майбутнього наступних поколінь. Всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

«Намалюю свою мрію»

До Дня захисту дітей з учнями груп 22-К та 4-К було проведено виховний захід «Намалюю свою мрію».

Для здійснення мрій учні відпустили повітряні кульки у небо.

День боротьби з тютюнопалінням

Традиційно щороку 31 травня весь світ і Україна в тому числі, відзначає День боротьби з тютюнопалінням.

В рамках відзначення Дня боротьби з тютюнопалінням з учнями групи 21-КК  проведено урок-тренінг «Не будь собі ворогом», метою якого було виховання прагнення учнів до здорового способу життя та розвінчання міфів про популярність тютюнопаління.

«Зелений тиждень»

В усіх народів світу існує повір’я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом.

У Слобожанському регіональному центрі професійної освіти чималу увагу приділяють народним традиціям, звичаям, що об’єднують окремих людей в один народ, в одну націю. Тиждень перед Трійцею – зелений тиждень. Відповідно до народних вірувань під час зелених свят незаміжні дівчата завивають вінки. Вінок, сплетений із живих квітів – оберіг від злих сил.

Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху з учнями Центру майстрами виробничого навчання та викладачами був проведений виховний захід «Молодь за безпеку дорожнього руху».

ЗАХОДИ до Тижня безпеки дорожнього руху з 21по 27 травня 2018року

№з/п Назва заходу Термін виконання Відповідальна особа
1. Провести наради з класними керівниками та майстрами виробничого навчання з організації та проведення в центрі  «Тижня   безпеки дорожнього руху». 21.05.2018 методист
2. Проведення роз’яснювальної роботи серед учнів, батьків щодо пропаганди безпеки дорожнього руху. протягом тижня класні керівники , майстри
3. Виховні години на тему: «Молодь за безпеку дорожнього руху», «Надання першої медичної допомоги при ДТП» 22.05.2018 класні керівники , майстри
4. Перегляд відеофільмів та роликів про безпеку на дорозі 23.05.2018 викладач ПДР
 5. Круглий стіл «Безпека  на дорозі» 24.05.2018 викладач ПДР

 

 6. Акція “День без порушень правил дорожнього руху” протягом тижня класні керівники , майстри
 7. Вікторина на тему «Мій друг – дорожній рух» протягом тижня викладач ПДР

 

8. Провести практичні навчання домедичної допомоги «Знаю, вмію, врятую» 25.05.2018 викладач «Захисту Вітчизни»
9. Підвищити відповідальність учнів за порушення правил дорожнього руху та їх дотримання на вулицях міста. протягом тижня викладач ПДР
10. Практичні заняття “Небезпечні та безпечні місця переходу вулиць нашого міста” протягом тижня класні керівники , майстри

«Моя сім’я, моя родина»

З учнями групи 22-К була проведена виховна година, присвячена Дню сім’ї. Для кожного сім’я має своє значення. Учні мали можливість у вигляді малюнків виразити своє бачення сім’ї.

Свято вишиванки

Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки. Щорічно це свято відзначається в третій четвер травня і спрямоване на популяризацію української культури. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність.

Педагогічні працівники Центру традиційно організували різні тематичні заходи: конкурс на кращу вишиванку, на краще фото у вишиванці, виховний захід «Оберіг мій – вишиванка»  та інші.

Учні закладу вбралися в ошатні вишиті сорочки, адже вишиванка завжди вважалася оберегом людини від всього поганого.

До Міжнародного дня сім’ї

До Міжнародного дня сім’ї в бібліотеці Слобожанського регіонального центру професійної освіти майстром виробничого навчання було проведено бесіду з учнями групи 3-КК «Міцна сім’я як хліб і вода».

Конкурс малюнків

До Міжнародного дня сім’ї в групі 1-КК проведено конкурс малюнків «Матусини очі»

День матері та Міжнародний день сім’ї

У ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» для учнів було проведено виховний захід до найбільш зворушливих свят – Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. Ці свята є майже у всіх країнах світу, вони святкуються в різний час, мають різні традиції та різну історію становлення, але несуть в собі одну загальну ідею: данина матерям, вираз пошани і поваги їх праці, мужності і просто любові.

Урок мужності

10 травня в рамках проведення Тижня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні викладачем правознавства Коротковим Д.С. було проведено Урок мужності, в ході якого учнів було ознайомлено з героїчними сторінками історії Другої світової війни, а також було продемонстровано кінохроніку воєнних років. Мета заходу – це ще одна спроба продемонструвати, що перемога над нацизмом у Другій світовій війні була неминучою, а уроки, винесені з  історії – це поштовх до подальшої  консолідації суспільства довкола спільної цінності –  патріотизму, гідного вшанування борців проти нацизму, а у світлі сьогоднішніх подій – територіальної цілісності держави, згуртованості, пошуку загальнонаціонального консенсусу.

Виховний захід «Той травень в пам’яті людей…»

З учнями групи 5-ШЛМ майстром виробничого навчання Пащенко Н.М. було проведено виховний захід «Той травень в пам’яті людей…»

Виховна година «Україна у роки Другої світової війни 1939-1945 рр.»

Викладачем іноземної мови Сидорчук О.О. та майстром виробничого навчання Фоменко В.С. з учнями групи 21-КК була проведена виховна година «Україна у роки Другої світової війни 1939-1945 рр.»

Бесіда з учнями гуртожитку «Шкідливі звички»

З учнями, що проживають у гуртожитку ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти», вихователем Бондаренко В.Т. була проведена бесіда за темою «Шкідливі звички. Не дай себе обдурити».

Основна мета бесіди: фор­мування в учнів негативного ставлення до шкідливих звичок (паління, вживання алкогольних напоїв, наркотиків); виховання дбайливого ставлення до власного здоров’я.

Виховна година «Порівняння праці кухарів у ХХ та ХХІ століттях»

Сьогодні для учнів Центру була проведена виховна година «Порівняння праці кухарів у ХХ та ХХІ століттях». Учні ознайомились з умовами праці кухарів в ХХ столітті, а також із сучасним обладнанням та технологіями приготування страв.

Виховна година в гуртожитку

25 квітня з учнями Центру, що проживають у гуртожитку, була проведена бесіда «Виховання милосердя у підлітків».

Виховний захід «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні»

У ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» 26 квітня був проведений виховний захід «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні»

Протидія торгівлі людьми

У Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» спільно зі спеціалістами Департаменту у справах сім’ї , молоді та спорту Харківської міської ради для привернення уваги до ризиків, на які наражаються українці, було проведено  тренінг на тему «Протидія торгівлі людьми». Мета заходу – підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.

Учні групи 2-К на уроці виробничого навчання під керівництвом майстра в/н Цікало Тетяни Олексіївни приготували страву з птиці – «Стегенця, фаршировані грибами»,  яка може стати прикрасою Великоднього столу.

До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

До 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста В. О. Сухомлинського в групі 21-КК викладачем  Сидорчук Ольгою Олександрівною був проведений виховний захід “Штрихи до портрета Василя Сухомлинського”

Засідання фізичного гуртка в групі 22-КК

23 березня в групі 22-КК під керівництвом викладача Чеботар Ірини Валеріївни відбулося засідання фізичного гуртка на тему «Вода просить допомоги»

До 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

До 80-річчя від дня народження видатного державного діяча, народного депутата України В’ячеслава Чорновола в Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» була проведена низка заходів: тематичні уроки, виховні години, «круглий» стіл «Не падають зорі із неба», лекція «В’ячеслав Чорновіл – борець за волю України»

Заходи з нагоди 147-ї річниці від дня народження Лесі Українки

25 лютого – 147-ма річниця від дня народження відомої української поетеси, письменниці, перекладача, культурного діяча Лесі Українки. З цієї нагоди у Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» відбулася низка заходів: літературно-мистецька година «Ти себе Українкою звала», літературне повідомлення «Дещо з невідомого про Лесю Українку», відеоперегляд «Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі», літературні гостини «Твої листи пахнуть трояндами…» Учасники заходів ознайомилися з біографією Лесі Українки, її патріотичними та ліричними творами.

День рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови, а також Міжнародний день материнської мови. У Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» в цей день пройшли такі заходи: тематична виховна година «Рідне слово, материнська мово», конкурс творів «Хто мови цурається, хай сам себе стидається», літературна година «Мова калинова – диво барвінкове», конкурс ораторів. Присутні дізналися багато цікавого про рідну мову, про її нелегку долю, поринули в красу рідного слова.

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. До цієї дати в Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» викладачі і майстри виробничого навчання провели тематичні освітні заходи та виховні години на тему: «Майдан: ландшафти пам’яті». Усі заходи присвячені пам’яті загиблим у трагічні дні 2014 року.

Заходи до річниці битви під Крутами

29 січня виповнюється 100 років битві під Крутами. В Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» вшанували цей день, як символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. В закладі пройшли традиційні заходи до річниці битви під Крутами: виховні години, перегляд кінофільмів, онлайн-подорож «Ми подорожуємо в Крути для того, щоб не забувати історію!»

Зустріч із працівниками Олексіївської виправної колонії № 25

26.01.2018 у ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» відбулася зустріч випускників із працівниками відділу кадрів державної установи «Олексіївська виправна колонія № 25». Працівники відділу кадрів провели профорієнтаційну роботу щодо вступу до Державної кримінально-виконавчої служби, а саме до Академії державної пенітенціарної служби  м. Чернігів.

Виховний захід у гуртожитку до Дня Соборності України

В гуртожитку Слобожанського регіонального центру професійної освіти був проведений виховний захід для учнів з нагоди 100-річчя Дня Соборності України, на якому вихованці  поглибили знання про iсторичний факт Злуки українського народу та його значення. Учням були представлені фото- та інформаційні матеріали, приурочені до цієї дати.

День Соборності

Учні і працівники закладу взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди Дня Соборності України.

Заходи з нагоди Дня Соборності

22 січня в Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» для учнів проведено заходи з нагоди Дня Соборності.

Виховний захід «Святкування українцями зимових свят. Звичаї і традиції»

19 грудня в ліцеї пройшов виховний захід на тему «Святкування українцями зимових свят. Звичаї і традиції». На святі були присутні Блінкова Інна Ігорівна, методист науково-методичного центру професійно-технічної освіти, та батьки учнів. Учасники заходу чималу увагу приділили опису різного роду повір’їв та оберегів, що супроводжують українців в особливі моменти життя. Лунали обрядові пісні – колядки та щедрівки. Цей захід підготували і провели учасники гуртка «Магія слова» під керівництвом викладача української мови та літератури Бєлєвцової Н.А.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

07 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в ліцеї відбулася зустріч з начальником комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Шевченківському району ДССМС Харківської міської ради Єромецькою Н.С., завідувачем сектору ССД по Шевченківському району УССД ДПСП ХНР Товстоп’ятою О.М., в.о. директора ЦСССДМ Шевченківського району м. Харкова Федоровською О.С. та начальником сектору ювенальної превенції Шевченківського відділу поліції ГУНП в Харківській області Шерстюком Ігорем Дмитровичем.

Сьогодні в ліцеї відбувся єдиний урок в рамках Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства»

05.12.2017  в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» практичний психолог Пятак Н.М. провела виховний захід «Торгівля людьми – міфи та реальність».

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

1 грудня – «Всесвітній День боротьби зі СНІДом», який у 2003 році перейменовано в «Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими». Багато років світ бореться з цією хворобою, але проблема ще й в тому, що ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо у світі, де існує вірус імунодефіциту людини, і повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного. І ці проблеми є не тільки медичними, а, головним чином, соціальними. Саме тому 1 грудня для учнів групи 8-К було проведено виховний захід «Бути здоровим у світі, де є ВІЛ». Учні отримали інформаційні буклети, подивилися документальний фільм, створений за підтримкою фонду О. Пінчук, та обговорили його.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

01.12.2017 в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в навчальних групах 3-КК та 32-КК класним керівником Пліско Л.Д. та майстром виробничого навчання Сібірцевим В.І. проведено виховний захід «Життя молоді без жорстокості та насильства»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в ліцеї був проведений конкурс стіннівок.

30.11.2017 в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в групі 2-К класним керівником Чеботар І.В. та майстром виробничого навчання Цікало Т.О. проведено виховний захід «Насильству – НІ!»

День боротьби зі СНІДом

1 грудня в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у групі 2-К був проведений виховний захід на тему «СНІДу – НІ»

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

29.11.2017 в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в групі 1-КК класним керівником Бєлєвцовою Н.А. та майстром виробничого навчання Тімченко С.Я. проведено виховний захід «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!»

Україна пам’ятає

Сьогодні викладач спецдисциплін Дадика І.О. до Дня пам’яті жертв голодоморів провела для учнів ліцею виховний захід «Україна пам’ятає».

Тиждень безпеки дорожнього руху

З  13 по 19 листопада 2017 року у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр. у ліцеї був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. У відповідності до складеного плану роботи були проведені різноманітні заходи, в тому числі виховні години: «Правила дорожнього руху – це закон життя», «Правила безпечної поведінки на дорогах», «Знай і виконуй правила дорожнього руху», «Поважай правила дорожнього руху», «Будь обережним на дорозі», «Життя – найдорожче, що є у людини. Дотримуйся правил дорожнього руху», «Молоде покоління за безпеку руху».

День студента

На минулому тижні учні ліцею цікаво відсвяткували День студента.

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в групах 2-К, 3-КК, 4-К, 32-КК були проведені виховні години на теми: «Життя – найдорожче, що є у людини. Дотримуйся правил дорожнього руху», «Безпека на дорозі залежить від кожного», «Правила дорожнього руху і безпека поведінки на вулицях та дорогах». Також був проведений відеоурок «Обов’язки пішоходів і пасажирів».

Виховний захід в рамках Року Японії

    

День українського козацтва

    

Осіння рапсодія

План заходів до 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського

План заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Архіви
Сторінки сайту