Атестація педагогічних працівників

Педагогічним працівникам коротко про атестацію

Список педпрацівників, які підлягають атестації у 2024 році

Інформація про створення атестаційної комісії

 

Атестація педагогічних працівників – 2024

26 та 28 березня 2024 року пройшли підсумкові засідання атестаційної комісії ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти».

Відповідно до повноважень, визначених Положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805 «Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників», атестаційною комісією І рівня було атестовано 24 педагогічних працівники закладу. Всі вони підвищили кваліфікацію, брали активну участь у вебінарах різних  рівнів, ділилися своїм досвідом на засіданнях методичних комісій та педагогічної ради.

Рішенням атестаційної комісії І рівня:

  • всі 24 педагогічних працівники визнані такими, що відповідають займаним посадам;
  • 8-ми педагогічним працівникам підтверджено раніше встановлений тарифний розряд і 4-м – підвищено;
  • 3-м педагогічним працівникам підтверджено раніше присвоєні кваліфікаційні категорії і 4-м – підвищено;
  • 1-му майстру виробничого навчання присвоєно педагогічне звання «Майстер ІІ категорії» разом з підтвердженням раніше встановленого тарифного розряду;
  • щодо 5-ти педагогічних працівників передбачено тільки встановлення відповідають займаним посадам.

 

Засідання атестаційної комісії

14.03.2023 в ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» відбулося засідання атестаційної комісії, де звітували 19 педагогічних працівників, яким було перенесено атестацію з 2022 року.

Атестація

У 2020/2021 навчальному році була проведена атестація 41 педагогічного працівника ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти». Педагоги, які  атестувалися, проводили відкриті уроки, майстер-класи, виховні заходи, брали участь у вебінарах різних  рівнів, ділилися своїм досвідом на засіданнях методичних комісій та педагогічної ради.
Змістовно пройшли підсумкові засідання атестаційної комісії І рівня. Педагоги звітували про свою роботу в міжатестаційний період, супроводжуючи свої виступи цікавими презентаціями.

За рішенням атестаційної комісії І рівня:

  • 17 педагогам присвоєно вищі кваліфікаційні категорії та встановлено вищі тарифні розряди;
  • 24 педагогічним працівникам підтверджено раніше присвоєні кваліфікаційні категорії та раніше встановлені тарифні розряди.

15 квітня на платформі ZOOM пройшло засідання атестаційної комісії

ІІІ рівня при Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації , на якому одноголосно було прийнято рішення про:
1) відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та   педагогічному званню «викладач-методист»:

– Душиній Людмилі Олександрівні, викладачу предметів професійно-теоретичної підготовки;

– Карлашовій Світлані Олексіївні, викладачу історії;

– Слиш Тетяні Юріївні, викладачу математики;

2) відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:

–  Пелих Наталі Олександрівні, викладачу математики;

–  Слиш Тетяні Юріївні, методисту;

3) присвоєння   кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»

Пліско Людмилі Дмитрівні, викладачу предметів професійно-теоретичної підготовки.

Вітаємо педагогічних працівниківз успішним завершенням атестації та бажаємо творчих успіхів у підготовці висококваліфікованих спеціалістів робітничих професій.

Відкритий урок

В рамках атестації викладач інформатики Кошелєв М.В. провів відкритий урок за темою «Програмні засоби для складних обчислень»

Година спілкування «Корисний сніданок»

В рамках атестації викладач Тімченко С.Я. в групі 31-КК провела відкриту годину спілкування «Корисний сніданок», метою якої було розширити уявлення здобувачів освіти про їжу, корисну для здоров’я та ознайомити їх з принципами здорового харчування, а також довести, що треба прагнути берегти своє здоров’я як найдорожчий скарб.

Майбутні кухарі ознайомилися з видами сніданків в різних країнах, обговорювали питання залежності здоров’я людини від впливу на нього продуктів харчування.

Година спілкування

В рамках атестації  04.02.2020  викладач предмета «Захист Вітчизни» Бордіян І.М. провів з першокурсниками годину спілкування на тему «Збройні сили України та харчування військовослужбовців в польових умовах»

Відкритий урок

В рамках атестації 30.01.2020 викладач предмету «Громадянське право» Коротков Д.С. провів цікавий відкритий урок за темою «Людина в соціокультурному просторі»

Відкритий урок «Технологія приготування заварного тіста»

24 січня в рамках атестації викладачем Тімченко С.Я. був проведений урок на тему «Технологія приготування заварного тіста». Здобувачі освіти ознайомились з технологією приготування заварного тіста, вивчили особливості його приготування, способи формування та випікання.

Відкритий урок «Приготування супів»

В рамках атестації майстер виробничого навчання Алєко Алла Олександрівна провела відкритий урок за темою «Приготування супів».

Відкритий урок з астрономії

В рамках атестації викладач фізики та астрономії Чеботар Ірина Валеріївна провела відкритий урок з астрономії «Місяць – супутник Землі».

Майстер-клас «Весняні етюди»

В рамках атестації майстер виробничого навчання Тімченко Світлана Ярославівна провела майстер-клас з приготування десерту «Весняні етюди»

Виховний захід «Кримінальна відповідальність неповнолітніх»

В рамках атестації майстер виробничого навчання Алєко Алла Олександрівна провела виховний захід для учнів І курсу на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

«Фондю знову в моді»

В рамках атестації майстер виробничого навчання Тімченко Світлана Ярославівна провела годину спілкування за темою «Фондю знову в моді».

Виховний захід «15 лютого – День воїна-інтернаціоналіста»

У групі 3-ТМ 15.02.2019 педагогічними працівниками Постольним Я.В. та Халенком В.О. проведено виховний захід до 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану.

Година спілкування «Що ми знаємо про Францію»

В рамках атестації класний керівник групи 22-К Чеботар Ірина Валеріївна провела з учнями годину спілкування «Що ми знаємо про Францію».

Виховний захід «Насильство в сучасному суспільстві»

05.12.2018  в рамках проходження атестації викладач спецдисциплін Оліфір Оксана Вікторівна провела на високому рівні виховний захід «Насильство в сучасному суспільстві».

Захід «Розпізнай небезпеку вчасно».

 

В рамках атестації практичним психологом Пятак Н.М. 06.12.2018 було проведено  навчальний захід для учнів І та ІІ курсів на тему «Розпізнай небезпеку вчасно».  

 

Виховний захід «Місто, яке не спить»

Атестаційна комісія педагогічних працівників відвідала виховний захід «Місто, яке не спить». Майстер виробничого навчання Чопов Сергій Костянтинович цікаво розповів учням групи 27-СРА про історію будівництва, особливості роботи та перспективи розвитку Харківського метрополітену.

Відкритий урок

В рамках проведення атестації педагогічних працівників викладач професійно-теоретичної підготовки Чопов Сергій Костянтинович на належному рівні провів у групі 27-СРА відкритий урок на тему “Система охолодження та система змащування”.

Підсумки атестації педагогічних працівників

30 березня 2018 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня, на якому було атестовано 5 педагогічних працівників та прийнято рішення порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня при Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації про атестацію 3-х педагогічних працівників.

12.04.2018 відбулося засідання атестаційної комісії ІІІ рівня, на якому Бєлєвцовій Н.А. та Толмачовій І.С. підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»; Дадиці І.О. присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»; Толмачовій І.С. присвоєно педагогічне звання «викладач-методист».

Підсумки атестації педпрацівників у 2017-2018 н.р.

20.03.2018 Відбулося виїзне засідання атестаційної комісії у навчальному корпусі с. Одноробівка

В рамках атестації педагогічних працівників викладач спецпредметів за професією «Кухар» Цікало Тетяна Олексіївна провела відкритий урок за темою «Технологія приготування котлетної маси та напівфабрикатів: котлети, биточки, тюфтельки, зрази, рулет та ін. Вихід напівфабрикатів, вимоги до якості». Відкритий урок пройшов на базі ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» за адресою: Золочівський район, с. Одноробівка. Діти вивчали новітні технології приготування котлетної маси, види панірування та начинок для рулетів, а також багато іншого. Урок проведений на високому рівні з використанням мультимедійних засобів навчання.

В рамках атестації педагогічних працівників класний керівник Пліско Людмила Дмитрівна та майстер виробничого навчання Оліфір О.В. для учнів з професій «Кухар. Кондитер» провели виховний захід за темою «Кава. Все про каву».

 

В рамках атестації педагогічних працівників майстер виробничого навчання Цікало Т.О. провела відкритий виховний захід «Як не стати жертвою злочину».

В рамках атестації педагогічних працівників викладач спецдисциплін Пліско Людмила Дмитрівна провела відкритий урок у групі 21-КК за темою «Технологія приготування омлетів».

Атестація

В рамках атестації педагогічних працівників викладач спецпредметів Дадика Ірина Олексіївна провела відкритий урок з предмета «Галузева економіка»

Атестація педпрацівників

У відповідності до графіку атестації педагогічних працівників Сібірцев В.І., викладач предмета «Захист Вітчизни», провів відкритий урок  на тему: «Стрілецька зброя та поводження з нею».

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архіви
Сторінки сайту