«Кращий кухар 2013»

Проведенню заключного етапу конкурсу «Кращий кухар 2013» передувала значна робота викладачів спецтехнологій та майстрів виробничого навчання  з організації відповідних змагань на рівні груп «Кухарів-кондитерів». У цьому заході брали  участь велика кількість працівників ліцею, що сприяло подальшому підвищенню їх кваліфікації, розширенню асортименту страв, особливо фірмових, підвищенню культури обслуговування в ресторанах, кафе, обміну досвідом та практичними навичками у роботі.

Всього в заключному етапі конкурсу взяли участь 12 переможців ліцейних  змагань.

На конкурсі був представлений різноманітний асортимент кулінарної продукції, присвячений новорічним святам. Вся продукція була оформлена з професійною художньою майстерністю та представлена у виді тематичних столів з відповідною сервіровкою. Всього на конкурсі виготовлено і представлено на огляд понад 15 страв та кулінарних виробів, які користуються значним попитом у споживачів.

  Для об’єктивного визначення переможців конкурсу-змагання до складу журі були включені адміністрація ліцею, профспілковий комітет, майстри-кухарі.

Під час проведення конкурсу із зразками фірмових страв, виготовленими кращими кухарями ліцею, ознайомилося журі.

Переможцями конкурсу стали:

І місце –  Зайцева Анастасія, Гончарова Катерина

ІІ місце – Коврига Олена, Сикал Олексій

ІІІ місце – Хорошкевич Ксенія, Гринюк Ігор

         Переможці були нагороджені дипломами та отримали цінні призи.

Комментировать

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Архіви
Сторінки сайту