Про нас

Шановні друзі!

Одним із найважливіших виборів, який кожен з нас здійснює у своєму житті, є правильний вибір професії.

Основна мета Центру кар’єри – надання допомоги учням та випускникам закладів у працевлаштуванні. Центр кар’єри можна розглядати як ресурс системної підтримки молодої людини в становленні її як молодого фахівця.

Якщо Ви шукаєте роботу або плануєте розпочати її пошук, Центр кар’єри  готовий прийти Вам на допомогу! Ділові та партнерські відносини зв’язують Центр кар’єри із організаціями таких напрямків бізнесу, як будівництво, монтажні та ремонтно-будівельні роботи, громадське харчування – це ресторани, кафе, готелі, а також сільське господарство.

Ключ до успіху у кар’єрі – це не тільки отримані глибокі знання, але і вдало вибрані методи пошуку роботи, що персонально підходять для Вас.

Тому ми пропонуємо: профорієнтаційне тестування, тренінги з визначення пріоритетних професійних здібностей, діагностику особистісних і творчих якостей. На сторінках Центру кар’єри Ви знайдете інформацію щодо професійної орієнтації, пошуку роботи, складання особистого резюме, поради щодо першої співбесіди з роботодавцем. Ми будемо супроводжувати Вас у подальшому кар’єрному і професійному зростанні.

Пам’ятайте! 90 % успіху у пошуку роботи залежить саме від Вас. А тому:

  • Не чекайте поки роботу запропонують – шукайте її самі!;
  • Не шукайте роботу у вузькому проміжку своєї спеціальності чи спеціалізації, зверніть увагу на споріднені області, де можна застосувати ваші знання;
  • Адекватно оцініть себе, свої знання, здібності, досвід, зіставляючи вимоги, вигоди і недоліки;
  • Якщо виявили недоліки у себе – позбудьтесь них;
  • Правильно оформлюйте резюме;
  • Підготуйтесь до співбесіди.

Бажаємо успіху !

Кухар-Кондитер

 

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Архіви
Сторінки сайту