Всеукраїнський тиждень професійної освіти

Сьогодні завершився Всеукраїнський тиждень професійної освіти, який проходив з метою популяризації та формування інтересів щодо вибору робітничих професій серед учнівської молоді. Кожен день мав свою тематику: день студентів, день роботодавців, день педагогів, день професії. Учасники заходів,  що проходили в рамках тижня, презентували свої освітні заклади та робітничі професії, які затребувані на ринку праці.

ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» був приймаючою стороною в останній день тижня професійної освіти.

Педагогічні працівники та здобувачі освіти презентували робітничі професії, які можна набути в центрі. Роботодавці поділилися враженнями  про співпрацю з освітнім закладом та елементи дуальної освіти.

Свою думку як не розгубитися у пошуках дороги до своєї професії висловила методист Науково-методичного центру професійної освіти у Харківській області Аліна Герасименко. Також психолог підвела підсумки онлайн опитування, яке було запропоноване ведучими на початку марафону.

Заступник директора НМЦ ПТО у Харківській області  Наталія Сологуб підвела підсумки участі закладів профтехосвіти Харківщини у цьому тижні.
Із заключним словом до присутніх звернувся заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації Андрій Васильєв, який висловив впевненість у тому, що заклади профтехосвіти України, і нашої області зокрема, не зважаючи на труднощі сьогодення,  і надалі будуть готувати висококваліфіковані робітничі кадри для відбудови нашої рідної країни.

Комментировать

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архіви
Сторінки сайту