Акція «16 днів проти насильства»

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян, державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети – підвищити розуміння та обізнаність співвітчизників про всі форми насильства.

 

Запрошуємо наших здобувачів освіти та їх батьків переглянути матеріали на сайті закладу, на сторінці психолога та соціального педагога, та відвідати онлайн-заходи (посилання у кожного в групі), присвячені таким датам:

 • 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
 • 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
 • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
 • 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
 • 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
 • 6 грудня – Ушанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
 • 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Наголошуємо!

Якщо ви зіткнулися з домашнім насильством або стали свідком цього явища, необхідно зателефонувати за наступними номерами телефонів:

15-47 – Урядова «гаряча лінія» для осіб, які страждають від домашнього насильства;

0 (800) 500 335 або 116 123 (з мобільного) – Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації. Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних і мобільних телефонів будь-яких операторів по всій території України.

До Дня пам’яті жертв Голодоморів

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Напередодні Дня пам’яті жертв Голодоморів у Державному навчальному закладі “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” в режимі онлайн були проведені інформаційно-просвітницькі заходи «Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу». У бібліотеці центру організована виставка фотоматеріалів та публіцистичної літератури, проведені виховні години «Трагічні уроки історії», уроки пам’яті і скорботи «І плакала свіча в скорботі»

Нагороджені ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ.

Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» нагороджено ЗОЛОТОЮ медаллю на XV міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті”, яка пройшла у м. Києві 25-27 жовтня 2023 року.

Години спілкування

У жовтні у форматі он-лайн на платформі ZOOM відбулися години спілкування першокурсників та другокурсників з практичним психологом та соціальним педагогом. На заходах були розглянуті  теми: « Про те, як спілкуватися в часи війни», «Зупиніть дитячу працю!», «Допомога та самодопомога в умовах стресу». Були порушені ряд питань, а саме: «Як допомогти людині у стані стресу та тривоги?», « Особливості спілкування з людиною, що перебувала у зоні бойових дій», «Чи можна нав’язувати свою допомогу іншому?», «Правила офіційного працевлаштування з 15-16 років», «Чи відрізняється рівень заробітної плати неповнолітнього від рівня дорослого працівника?», «Чим відрізняється співпереживання від жалю» та інші. Учні ставили важливі для них запитання, на які отримали професійні відповіді.

Участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту

27 жовтня 2023 року, у День української писемності та мови, учасники освітнього процесу в ДНЗ “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” приєдналися до спільного написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдности.

Про семінар-тренінг для фахівців соціально-психологічної служби

На базі Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» 13 жовтня 2023 року в режимі оф-лайн відбувся семінар-тренінг для фахівців соціально-психологічної служби ЗП(ПТ)О  Харківської області на тему: «Емоційне вигоряння: будуємо резільєнтність та життєстійкість».

 

ПАНОРАМНИЙ ВЕБІНАР «Soft skills – кращі практики формування»

28.09.2023 відбувся ПАНОРАМНИЙ ВЕБІНАР «Soft skills – кращі практики формування», проведений за програмою науково-освітнього альянсу «SOFT SKILLS – СУЧАСНІ НАВИЧКИ УСПІШНОСТІ». На заході Державний навчальний заклад “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» презентував свою роботу та був прийнятий до складу науково-освітнього альянсу.

Педагогічні працівники ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» отримали сертифікати від Israel Trauma Coalition

Israel Trauma Coalition (ITC) – Ізраїльська коаліція травми це асоціація неурядових організацій, які займаються психосоціальною підтримкою населення, які постраждали від різного роду катастроф, в тому числі від війни.

З моменту свого заснування в 2001 році ITC, базуючись на передовій практиці і досвіді, моделях і доказових методах психотерапії та соціального супроводу, зосереджується на розбудові потенціалу, стійкості громади та підвищенні ефективності долання наслідків травматичних подій, як в самій країні Ізраїль так і в усьому світі.

З 2014 року Israel Trauma Coalition (ITC) активно веде діяльність в Україні. ITC проводить навчальні програми, спрямовані на формування навичок та компетенцій самодопомоги з метою мінімізації розвитку посттравматичних проявів, зменшення залежності від медичних препаратів, а також з метою плекання стійкості та резильєнтності людини.

У серпні-вересні 2023 року педагогічні працівники ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти»  пройшли тренінг у Israel Trauma Coalition на тему “Перша психологічна допомога, самодопомога та подолання вигорання і втоми від співчуття для осіб, які надають допомогу» загальною кількістю 24 години та отримали сертифікати.

КІБЕРПОЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ ВІД ШАХРАЇВ

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні   довірою громадян.
Зловмисники  здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину.

Понад 60% українців не можуть безпечно користуватися інтернетом, часто вони потрапляють на гачки аферистів та добровільно віддають гроші. У групах ризику люди похилого віку та діти. Але шахраям вдається обдурити навіть досвідчених користувачів інтернету.

При цьому кмітливість шахраїв виходить за рамки вже добре знайомих українцям афер, тож з’являються нові способи ошукування.
Департамент кіберполіції Національнальної  поліції України розповідає про найпоширеніші схеми шахрайств та основні правила безпеки, які допоможуть викрити аферистів.

Продаж дешевих товарів«з рук в руки»

Якщо незнайомі люди прийшли до вас і пропонують купити дешеві товари – будьте насторожі. Це можуть бути шахраї! у такий спосіб вони намагаються дізнатися, де ви зберігаєте свої заощадження, а потім непомітно для вас викрасти гроші.

Пам’ятайте: «безкоштовний сир – тільки в мишоловці».

Що робити?

 1. Не пускайте незнайомців додому.
 2. Залучіть до розмови сусідів або зателефонуйте родичам: це може відлякати шахраїв.
 3. Якщо до вас приходили шахраї, повідомте про це поліцейським за номером 102.

«Грошова реформа»

Якщо до вас навідаються незнайомці і скажуть, що у зв’язку з проведенням грошової реформи треба замінити старі купюри на нові, знайте: це -100% шахраї. У такий спосіб вони намагаються привласнити всі ваші заощадження.

Що робити?

 1. Не довіряйте незнайомцям і не пускайте їх у свою домівку.
 2. Розкажіть про візит родичам.
 3. Завжди радьтеся з тими, кому довіряєте.
 4. Якщо до вас приходили шахраї, повідомте про це поліцейським за номером 102.

«Дзвінки від імені представників банків»

«Вашу карту заблоковано», «з вашого рахунку хочуть списати гроші», «нові правила під час воєнного стану» – зловмисники, які представляються співробітниками банку, використовують різні способи, аби отримати доступ до ваших банківських карток.
Як тільки невідомі просять надати номер картки, пін-код, кодове слово, тризначний номер на звороті картки і термін її дії або ж ввести пароль, який надійшов у CMC, знайте: це – шахраї.
Пам’ятайте: навіть в умовах війни справжні співробітники банку ніколи не запитують таку інформацію.

Що робити?

 1. Покладіть слухавку.
 2. Повідомте про подію поліцейським за номером 102.

«Ваш родич у біді»

Якщо вам телефонують (часто вночі або вранці) та повідомляють, що родич потрапив у біду, і просять передати гроші – це шахрайство. Зловмисники можуть видавати себе за сина/дочку,  онука/онучку, які начебто потрапили у біду (скоїли ДТП, опинилися у поліції тощо). Шахраї  можуть представлятися лікарями або поліцейськими і пропонувати свою допомогу у вирішенні «проблеми» за винагороду, яка може становити від тисячі до десятків тисяч гривень, а інколи навіть кілька тисяч доларів  США.
Пам’ятайте: так діють шахраї!

Що робити?

 1. Покладіть слухавку.
 2. Перевірте, де ваш родич.
 3. Повідомте про подію поліцейським за номером 102.

«Соціальні виплати під час війни»

«Під час війни ви можете отримати соціальну допомогу» найчастіше шахраї надсилають смс-повідомлення про отримання різноманітних виплат від органів влади або благодійних фондів та просять надати таку інформацію: ваші анкетні дані, номер картки, пін-код, кодове слово, тризначний номер на звороті картки і термін її дії.
Пам’ятайте: назвавши ці дані, ви надаєте шахраям доступ до вашого рахунку, тож вони можуть вкрасти всі ваші заощадження.

Що робити?

 1. Покладіть слухавку.
 2. Зверніться до своїх родичів або представників влади і перевірте, чи дійсно ви можете отримати такі виплати.
 3. Якщо вам телефонували шахраї, повідомте про це поліцейським за номером 102.

Виграші призів (авто,побутова техніка)

«Ви виграли автомобіль або побутову техніку»- не поспішайте виконувати всі настанови незнайомців. Зазвичай у надісланому смс вказаний номер, за яким можна отримати детальну інформацію. Коли телефонуєте, вам розповідають умови, які потрібно виконати, щоб отримати «приз». Як правило, вам пропонують сплатити 1% від вартості виграного товару. Але як тільки ви це зробите, незнаймці перестають виходити на зв’язок і зникають.

Пам’ятайте: так діють шахраї!

Що робити?

 1. Подумайте, чи брали ви участь у акціях чи конкурсах.
 2. Не перераховуйте гроші незнайомцям.
 3. Якщо вам телефонували шахраї, повідомте про це поліцейським за номером 102.

 

Прості правила безпеки

Прості правила безпеки

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архіви
Сторінки сайту