Кваліфікаційний центр

Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» був акредитований Національним агентством кваліфікацій як кваліфікаційний центр за професійними кваліфікаціями «Кухар 3 розряду», «Кухар 4 розряду» і «Кухар 5 розряду».

Чекаємо всіх бажаючих підтвердити відповідну професійну кваліфікацію або підвищити наявний розряд без необхідності тривалого навчання у закладі освіти.

Випуск 2024

27 червня 2024 року в Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» відбулася державна кваліфікаційна атестація для здобувачів освіти з восьми навчальних груп. 175 наших випускників стали дипломованими кваліфікованими фахівцями. Бажаємо кожному з вас будувати своє майбутнє під мирним небом вільної України!

ДЯКУЄМО!

 

ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» щиро дякує кафедрі професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та особисто її завідувачці – Сергеєвій Ларисі Миколаївні, доктору педагогічних наук, професору за надану літературу, яка допоможе у роботі та навчанні педагогам та здобувачам освіти.

До Дня української вишиванки

До Великодніх свят

Міжнародний день Матері-Землі.

Сьогодні у світі відзначається Міжнародний день Матері-Землі. Він покликаний звернути увагу до екології. Традиційно у цей день висаджують молоді дерева, квіти, проводять прибирання прилеглих територій.

НАГОРОДЖЕНІ СРІБНОЮ МЕДАЛЛЮ

За участь у XV Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти –  2024” Державний навчальний заклад “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” нагороджений срібною медаллю у номінації “Формування і розвиток критичного мислення здобувачів освіти як невід’ємний компонент медіаграмотності”.

 

Перемога в проєкті #100 майстерень

Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» – один з переможців проєкту #100 майстерень.

Це проєкт Міністерства освіти і науки, метою якого є оновлення 100 майстерень закладів професійної освіти, які допоможуть учням ефективно та якісно навчатись найбільш затребуваним професіям для країни.

В нашій оновленій майстерні можна буде опанувати наступні професії:  «Кухар», «Кондитер», «Пекар».

Наприкінці весни починаємо перші ремонтні роботи, щоб вже в наступному навчальному році навчати десятки учнів і дорослих робітничим професіям в нових та сучасних навчальних приміщеннях.

Відзначення працівників Слобожанського регіонального центру професійної освіти

Президент Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти Катерина Мірошниченко відзначила заступника директора з навчальної роботи Світлану Карлашову та майстра виробничого навчання Тетяну Цікало за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та якісну підготовку кваліфікованих спеціалістів.

Зустріч з представниками Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти

19.03.2024 відбулася зустріч президента Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти Катерини Мірошниченко з колективом Слобожанського регіонального центру професійної освіти.

 

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архіви
Сторінки сайту