Профорієнтація

Профорієнтаційний захід

В рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти майстер виробничого навчання Алєко А.О. провела профорієнтаційний захід для учнів школи «Початок мудрості».

Профорієнтаційний захід

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстри виробничого навчання Алєко А.О. та Фоменко В.С. провели профорієнтаційні заходи по залученню випускників шкіл м. Харкова (ХЗШ № 22, ХЗШ № 139) до навчання в ДНЗ “Слобожанський регіональний центр професійної освіти”. До здобувачів освіти була доведена інформація зі спеціальностей, які можна отримати у Слобожанському регіональному центрі професійної освіти та надані інформаційні матеріали.

Профорієнтаційна робота

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстром виробничого навчання Оліфір О.В. та психологом Пятак Н.М. була проведена профорієнтаційна робота в закладах освіти м. Харкова та м. Дергачі. Під час цього заходу учні були ознайомлені із професіями та спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад “Слобожанський регіональний центр професійної освіти”, та отримали інформаційний матеріал

Профорієнтаційний захід в Харківській загальноосвітній школі № 131.

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстрами виробничого навчання Слобожанського регіонального центру професійної освіти Цікало Т.О. та Тімченко С.Я. була проведена профорієнтаційна робота в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 131.

Учням були презентовані спеціальності, за якими ведеться підготовка в Центрі. Зустріч була цікавою, школярі виявили інтерес до навчання в Центрі, задавали багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.

Екскурсія на кондитерську фабрику

В рамках співпраці з виробничими підприємствами міста та області майстром виробничого навчання Тімченко С.Я. була організована екскурсія на кондитерську фабрику «Сват». Під час заходу майбутні кухарі мали нагоду побачити весь цикл виробництва продукції, а також її зберігання. Екскурсія була надзвичайно цікавою, пізнавальною та корисною. А можливо, і хтось з випускників нашого центру в майбутньому буде працювати на цьому підприємстві.

Профорієнтаційний захід у м. Купֹ’янськ

27.02.2020 працівники Слобожанського регіонального центру професійної освіти взяли участь у спільному профорієнтаційному заході з Харківським обласним центром зайнятості, що був організований для учнів шкіл Куп’янського району. Майбутні випускники шкіл отримали всю необхідну інформацію щодо вступу до нашого центру та ознайомилися з інформаційними матеріалами. Зустріч була цікавою, учні виявили інтерес до навчання, задавали багато запитань та отримали на них відповіді, а також задоволення від спілкування.

Профорієнтаційний захід

21 лютого викладачем Михайлом Кошелєвим та майстром виробничого навчання Тетяною Цікало проведені профорієнтаційні заходи по залученню майбутніх випускників навчальних закладів освіти Харківської області до навчання в ДНЗ “Слобожанський регіональний центр професійної освіти”.

До здобувачів освіти комунальних закладів “Токарівський ліцей”, “Великопроходівський ліцей” та Липецької загальноосвітньої школи імені П.В. Щепкина була доведена інформація зі спеціальностей, які можна отримати у Слобожанському регіональному центрі професійної освіти. Окрім цього, здобувачі освіти цих навчальних закладів були запрошені на День відкритих дверей, який відбудеться 27 лютого 2020 року в ДНЗ “Слобожанський регіональний центр професійної освіти”

Профорієнтаційна робота

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстри виробничого навчання Слобожанського регіонального центру професійної освіти Цікало Т.О. та Тімченко С.Я. відвідали Харківські загальноосвітні школи № 125 та № 147. Учням були презентовані спеціальності, за якими ведеться підготовка в Центрі. Зустріч була цікавою та насиченою, майбутні випускники виявили інтерес до навчання в Центрі, задавали багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.

Зустріч із працівниками ХДУХТТ

Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» в своїх стінах прийняв працівників Харківського державного університету харчування та торгівлі, які ознайомили майбутніх випускників нашого центру з професіями і спеціальностями університету.

Профорієнтаційний захід у Дергачівському  ліцеї № 4

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстром виробничого навчання Слобожанського регіонального центру професійної освіти Марінкіним Д.М. була проведена профорієнтаційна робота в Дергачівському ліцеї № 4 Дергачівської районної ради Харківської області.

Учням були презентовані спеціальності, за якими ведеться підготовка в Центрі. Зустріч була цікавою, школярі виявили інтерес до навчання в Центрі, задавали багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.

День відкритих дверей у КНУКіМ

Здобувачі освіти випускних груп разом із майстром виробничого навчання Цікало Т.О. відвідали День відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтв.

Декани, завідувачі кафедр та викладачі КНУКіМ ознайомили молодь із переліком престижних спеціальностей, які пропонує університет, умовами вступу та освітніми програмами.

Відвідування ХДУХТ

Здобувачі освіти Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти», що навчаються за професіями «Кухар; Кондитер» завітали на День відкритих дверей до Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Зустріч із викладачами Київського національного університету культури і мистецтв

До Слобожанського регіонального центру професійної освіти завітали викладачі Київського національного університету культури і мистецтв, які ознайомили молодь із переліком престижних спеціальностей, що пропонує університет, умовами вступу та освітніми програмами університету. Учні із зацікавленням слухали представників університету, ставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді.

День відкритих дверей

Здобувачі освіти Слобожанського регіонального центру професійної освіти завітали на День відкритих дверей до Харківського державного професійно-педагогічного коледжу імені В.І.Вернадського, де ознайомились із спеціальностями коледжу та умовами вступу

Зустріч із представниками ХДППК ім. В.І. Вернадського

11 листопада відбулася зустріч учнів випускної групи 32-К із викладачами Харківського державного професійно-педагогічного коледжу ім. В.І. Вернадського. Представники коледжу надали інформацію про свій навчальний заклад, спеціальності, умови навчання та правила прийому.

День відкритих дверей у НУЦЗ

Здобувачі освіти Слобожанського регіонального центру професійної освіти разом із начальником штабу цивільного захисту Бордіяном І.М. завітали на День відкритих дверей до Національного університету цивільного захисту України.

Насичена програма заходу включала зустріч із керівництвом закладу вищої освіти, ознайомлення з навчально-матеріальною базою університету, учні мали можливість ознайомитись із аварійно-рятувальною технікою у дії,  відвідати показові заняття з відпрацювання вправ щодо організації розмінування території від вибухонебезпечних предметів, а наприкінці заходу усі охочі мали змогу почастуватися смачним кулешем.

Участь у заході до Дня харчової промисловості

Майстри виробничого навчання та здобувачі освіти Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» взяли участь у профорієнтаційному заході до Дня харчової промисловості, який  відбувся 18 жовтня 2019 року на базі Харківського міського центру зайнятості.

Працівники Слобожанського регіонального центру професійної освіти презентували навчальний заклад за різними професіями та спеціальностями, а також під час воркшопів для шкільної молоді надали учасникам заходу практичні знання та навички у харчовій галузі.

День гостинності у ХТЕК КНТУ

Учні випускних груп Слобожанського регіонального центру професійної освіти, що навчаються за професіями «Кухар; Кондитер»,  разом із майстрами виробничого навчання Цікало Т.О. та Тімченко С.Я. завітали на День гостинності до Харківського  торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

Насичена програма заходу включала екскурсії коледжем, творче вітання від студентів ХТЕК КНТЕУ та частування найсмачнішим кулішем!

Відвідування Старосалтівського професійного аграрного ліцею

07.10.2019  SES-експерт з Німеччини Ганс-Йохен Майер відвідав Старосалтівський професійний аграрний ліцей, де оглянув навчальні кабінети, майстерні, сільськогосподарську техніку, а також розповів про переваги впровадження дуальної освіти.

Профорієнтаційний захід у таборі «Золотий колос»

21.06.2019 працівники Слобожанського регіонального центру професійної освіти взяли участь у профорієнтаційному заході на території дитячого оздоровчого табору «Золотий колос», що розташований у с. Павлівка Нововодолазького району. Під час заходу майстри виробничого навчання центру ознайомили дітей із спеціальностями, за якими ведеться підготовка у центрі, та провели майстер-класи з по роботі з дріжджовим тістом і виготовленням прикрас з нього.

Профорієнтаційний захід у санаторії «Березівські мінеральні води»

13.06.2019 працівники Слобожанського регіонального центру професійної освіти взяли участь у спільному профорієнтаційному заході з Харківським обласним центром зайнятості, що був організований для дітей ДП Санаторію «Березівські мінеральні води».

Під час заходу майстри виробничого навчання центру ознайомили дітей із спеціальностями, за якими ведеться підготовка у нашому центрі, та провели майстер-класи з приготування кондитерських виробів і фігурної нарізки фруктів та овочів.

«Ярмарок професій»

01.06.2019 Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» прийняв участь у ярмарку вакансій «Вчись та працюй в Україні», що був організований Харківською обласною службою зайнятості за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та пройшов біля Державного підприємства «ХНАТОБ імені М.В.Лисенка».

Під час заходу учні та працівники центру ознайомлювали молодь м. Харкова із спеціальностями, за якими ведеться підготовка у нашому закладі, проводили майстер-класи та пригощали власноруч спеченими млинцями, пиріжками та іншими ласощами.

Профорієнтаційний захід

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи викладачі та майстри виробничого навчання Слобожанського регіонального центру професійної освіти відвідали навчальні заклади м. Харкова. Під час цього заходу здобувачі освіти ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал.

Профорієнтаційний захід

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстер виробничого навчання Фоменко В.С. та викладач хімії Ткачук М.В. відвідали Покотилівський ліцей «Промінь» Харківської районної ради Харківської області та Покотилівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2 Харківської районної ради Харківської області. Під час цього заходу майбутні випускники ознайомились із спеціальностями, які надає центр та отримали інформаційний матеріал.

Профорієнтаційний захід

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстри виробничого навчання Алєко А.О. та Сібірцев В.І. відвідали Харківські загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №№ 57, 69, 136 Харківської міської ради Харківської області. Під час цього заходу учні ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал. Зустріч була цікавою, школярі виявили інтерес до навчання в нашому центрі, задавали багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.

Профорієнтаційний захід

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи викладач спецдисциплін Дадика Ірина Олексіївна відвідала Стрілечанську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області.  Майбутнім випускникам було презентовано спеціальності, за якими ведеться підготовка в Центрі. Учні виявили інтерес до навчання в нашому навчальному закладі, задавали багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.

«Місто майстрів»

16 квітня 2019 року Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» прийняв участь у масовому профорієнтаційному заході «Місто майстрів», який був організований на базі Будинку культури Одноробівського старостинського округу Золочівської селищної ради для учнів навчальних закладів Золочівського району.

Під час заходу учні випускних класів ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти», отримали інформаційний матеріал, а також  мали змогу посмакувати ласощами, що приготували учні нашого Центру.

Профорієнтаційна робота

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстер виробничого навчання Оліфір О.В. та практичний психолог Пятак Н.М. відвідали КЗ «Дергачівський ліцей № 1» та КЗ «Дергачівський ліцей № 2» Дергачівської районної ради Харківської області. Під час цього заходу учні випускних класів ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал.

Профорієнтаційна робота

Майстром виробничого навчання Слобожанського регіонального центру професійної освіти Мозговою І.В. була проведена профорієнтаційна робота в навчальних закладах м. Харкова. Учням були презентовані спеціальності, за якими ведеться підготовка в Центрі, надані інформаційні матеріали. Зустріч була цікавою, школярі виявили інтерес до навчання в Центрі, задавали багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.

Профорієнтаційний захід в школі «Початок мудрості»

Майстер виробничого навчання Сібірцев В.І. провів профорієнтаційний захід  в Харківській приватній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів “Початок мудрості” Харківської області. Учні та їх батьки ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал.

Зустріч із представниками ХТЕІ КНТЕУ

27.11.2018 до Слобожанського регіонального центру професійної освіти з профорієнтаційною роботою завітали представники Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.

Під час зустрічі здобувачі освіти центру ознайомилися з презентаціями кафедр, прослухали повідомлення про інститут та факультети, дізналися про правила вступу до інституту.

Відвідування Мерефянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстри виробничого навчання відвідали Мерефянську загальноосвітнію школу І-ІІІ ступенів № 6. Під час цього заходу учні ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал.

Профорієнтаційний захід

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстри виробничого навчання Алєко А.О. і Сібірцев В.І. відвідали Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 162. Під час цього заходу здобувачі освіти ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал.

Профорієнтаційний захід

В рамках проведення профорієнтаційної роботи та подальшого працевлаштування учнів за професією «Кухар; Кондитер» представники Харківського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету провели профорієнтаційну роботу з учнями випускних груп Слобожанського регіонального центру професійної освіти, що навчаються за професіями «кухар», «кондитер».

Учням центру були презентовані спеціальності, за якими ведеться підготовка в коледжі, продемонстрований відеофільм та роздані інформаційні матеріали.

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстрами виробничого навчання Слобожанського регіонального центру професійної освіти була проведена профорієнтаційна робота в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 147.

Учням були презентовані спеціальності, за якими ведеться підготовка в Центрі. Зустріч була цікавою, школярі виявили інтерес до навчання в Центрі, задавали багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.

Майстром виробничого навчання та психологом Слобожанського регіонального центру професійної освіти була проведена профорієнтаційна робота в навчальних закладах м. Люботин. Учням були презентовані спеціальності, за якими ведеться підготовка в Центрі. Зустріч була цікавою, школярі виявили інтерес до навчання в Центрі, задавали багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.

Майстром виробничого навчання ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» Алєко. А.О. була проведена профорієнтаційна робота в школах м. Харкова. З учнями була проведена бесіда стосовно вибору майбутньої професії, а також надані агітаційні плакати, листівки та  календарі Центру.

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи викладач спецдисциплін Троцько С.О. та майстер виробничого навчання Чугай О.А. Т.О. відвідали Малоданилівський ліцей Дергачівської районної ради. Під час цього заходу учні ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал.

2 травня методистом ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» Слиш Т.Ю. була проведена профорієнтаційна робота у школах Великобурлуцького району: Шипуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу І.М. Заболотного, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Червонохвильський навчально-виховний комплекс, Площанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Великобурлуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Під час цього заходу учням були продемонстровані відеоматеріали про наш навчальний заклад, а також надані інформаційні та агітаційні матеріали.

Майстрами виробничого навчання Оліфір О.В. та Алєко А.О. був проведений профорієнтаційний захід в 9-х та 11-х класах КЗ «Таранівська ЗОШ І-ІІІ ст.» Зміївського району Харківської області. Учні ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал.

За підтримки Centre of Gender Culture та Харківського обласного центру зайнятості в Харківському санаторному навчально-виховному комплексі №13 з метою профорієнтаційної роботи майстри виробничого навчання ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» прийняли участь в квесті «Жінки в історії різних професій»

28 лютого відбулася зустріч випускників Центру, що навчаються за професією «Кухар. Кондитер» з представником відділу підбору та адаптації персоналу виробничого підприємства та мережі продуктових магазинів «ДИГМА». Учні були ознайомлені з виробництвом, умовами праці, вакансіями з метою подальшого працевлаштування.

 

24 лютого 2018 року учні Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» на чолі з інженером з охорони праці Федоровим Олександром Миколайовичем завітали на День відкритих дверей Національного університету цивільного захисту України. Наші учні стали очевидцями показових занять майбутніх рятувальників із відпрацювання вправ щодо надання першої медичної допомоги, дій під час провалення під лід, проведення оперативних дій з гасіння пожежі на транспорті.

21 лютого 2018 року учні Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» завітали на День відкритих дверей до коледжу переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Майстрами виробничого навчання Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» була проведена профорієнтаційна робота в Харківському спеціалізованому навчально-виховному комплексі № 8. Також учні отримали запрошення на День відкритих дверей, що відбудеться 15.02.2018

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстри виробничого навчання Тімченко С.Я. і Цікало Т.О. відвідали Малоданилівський ліцей Дергачівської районної ради та Харківську загальноосвітню школу № 22. Під час цього заходу учні ознайомились із професіями і спеціальностями, що надає Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та отримали інформаційний матеріал.

Зустріч із працівниками коледжу переробної та харчової промисловості

Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» в своїх стінах прийняв працівників коледжу переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, які ознайомили учнів з професіями і спеціальностями коледжу

«Місто майстрів Слобожанщини»

Майстри виробничого навчання та учні Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» взяли участь у ярмарку професій «Місто майстрів Слобожанщини», який відбувся 02.02.2018 на базі Харківського міського центру зайнятості». Працівники Слобожанського регіонального центру професійної освіти презентували учням міста заклад за різними професіями і провели майстер-клас за професією «Кухар. Кондитер». Під час майстер-класу школярам дали можливість не тільки посмакувати ласощами, що приготували досвідчені майстри-кухарі, а й приготувати їх власними руками.

Зустріч із викладачами Української інженерно-педагогічної академії

1 лютого відбулася зустріч випускників Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» із викладачами Української інженерно-педагогічної академії. Під час зустрічі усі присутні ознайомилися з презентаціями кафедр, прослухали повідомлення про академію та факультети, дізналися про правила вступу до академії у 2018 році.

Зустріч з працівником Шевченківського РВК м. Харкова

Сьогодні відбулася зустріч з Толкуновим Д.В., старшим лейтенантом Шевченківського РВК м. Харкова, який розповів про актуальність військової служби. Також Дмитро Валентинович запросив на навчання до вищих навчальних закладів військового профілю, розповів про службу за контрактом в Збройних Силах України та Державній Прикордонній Службі України. Під кінець зустрічі учні отримали вичерпні відповіді на свої питання.

Зустріч з представницею Харківського обласного центру зайнятості

В рамках роботи з профорієнтації з метою вирішення питання працевлаштування представниця Харківського обласного центру зайнятості провела бесіду з учнями випускних груп ліцею на тему «Пошук професій»

Профорієнтаційна робота

Майстром виробничого навчання  Оліфір Оксаною Вікторівною була проведена профорієнтаційна робота в навчальних закладах Дергачівського району: Дергачівська вечірня школа ,Прудянська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Цупівський НВК.

З метою профорієнтації учні першого курсу Харківського професіїного ліцею будівництва відвідали  Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Майстрами виробничого навчання Харківського професійного ліцею будівництва 23-24 березня була проведена профорієнтаційна робота з учнями  9-11 класів навчальних закладів  Харківського  району.

____________________________________________________________________________

В ліцеї пройшов День відкритих дверей для вихованців Харківського спеціального навчально-виховного комплексу №8.

Діти відвідали заняття теоретичної і практичної підготовки та виявили зацікавленість робочими професіями: кухар-кондитер; штукатур, лицювальник-плиточник, маляр; столяр будівельний, паркетник; слюсар з ремонту автомобілів. Вихованці висловили свої сподівання на можливість здобуття професійної підготовки в стінах нашого ліцею.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Напередодні шкільних весняних канікул  майстри виробничого навчання, з метою набору учнів на новий навчальний рік, відвідали ЗОШ № 62 м.Харкова та  навчальні заклади  Дергачівського району.

______________________________________________________________________________________________

В рамках виконання плану  профорієнтаційної   роботи майстрами виробничого навчання були проведені  майстер-класи для старшокласників шкіл Шевченківського району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________________________________________________________

24,03 для учнів випускних класів Дергачівського району було проведено майстер-клас з професії кухар-кондитер

__________________________________________________________________________________

В ліцеї пройшов День відкритих дверей для вихованців Харківського спеціального навчально-виховного комплексу №8.

Діти відвідали заняття теоретичної і практичної підготовки та виявили зацікавленість робочими професіями: кухар-кондитер; штукатур, лицювальник-плиточник, маляр; столяр будівельний, паркетник; слюсар з ремонту автомобілів. Вихованці висловили свої сподівання на можливість здобуття професійної підготовки в стінах нашого ліцею.

   

В рамках проведення профорієнтаційної роботи Харківського професійного ліцею будівництва методистом  Слиш Т.Ю. відвідано школи Вовчанського району Харківської області.

Серед  учнів 9-11 класів було проведено бесіди, анкетування, продемонстровано відеоматеріали про  наш навчальний заклад.

Бажаючі учні написали заяви про вступ до ліцею.

  

Продовження профорієнтаційної діяльності

В рамках проведення профорієнтаційної роботи працівниками Харківського професійного ліцею будівництва майстер виробничого навчання Чугай О.А. провів зустрічі з майбутніми випускниками 9 та 11 класів Новобурлуцького навчально-виховного комплексу “дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Печенізької районної ради Харківської області.

Учням було надано агітаційні плакати, календарі ліцею. Проведено бесіди стосовно вибору майбутньої професії. Результатами цієї зустрічі стало проведення анкетування зацікавлених дітей.

 

В рамках проведення профорієнтаційної роботи Харківського професійного ліцею будівництва майстер виробничого навчання   Сахарова С.М. відвідала школи Дергачівського району.

Серед  учнів 9-11 класів було проведено бесіди, анкетування, продемонстровано відеоматеріали про  наш навчальний заклад. Бажаючі учні написали заяви про вступ до ліцею.

   

   

В рамках проведення профорієнтаційної роботи Харківського професійного ліцею будівництва майстер виробничого навчання  відвідав школи Дергачівського району с.Ч.Лозова.

Серед  учнів 9-11 класів було проведено бесіди, анкетування, продемонстровано відеоматеріали про  наш навчальний заклад.

Бажаючі учні написали заяви про вступ до ліцею.

  

В рамках проведення профорієнтаційної роботи Харківського професійного ліцею будівництва майстри виробничого навчання Сібірцев В.І. та Наумов В.Г. відвідали школи м.Харкова

Серед  учнів 9-11 класів було проведено бесіди, анкетування, продемонстровано відеоматеріали про  наш навчальний заклад.

Бажаючі учні написали заяви про вступ до ліцею.

  

  

В рамках проведення профорієнтаційної роботи Харківського професійного ліцею будівництва майстер виробничого навчання Глусцова Ю.Л. відвідала Пісочинський район Харківскьої області.

З учнями 9-11 класів було проведено бесіди, анкетування, продемонстровано відеоматеріали про  наш навчальний заклад.

Бажаючі учні написали заяви про вступ до ліцею.

  

  

____________________________________________________________

Профорієнтаційні заходи

В рамках продовження проведення  профорієнтаційної роботи у Харківському професійному ліцеї будівництва педагогічними працівниками – майстер виробничого навчання Пащенко Н.М. відвідала НВК Цупівський навчально-виховний комплекс та викладач Волочаєва Т.В. відвідала Новопокровський навчально-виховний комплекс, під час цього заходу з учнями проведено бесіду, була  представлена презентація про навчальний заклад, учні отримали роздатковий матеріал, після проведеного анкетування стосовно вибору майбутньої професії, зацікавлені учні написали заяви на вступ.

_____________________________________________________________

В рамках проведення  профорієнтаційної роботи майстер виробничого навчання Пащенко Н.М. відвідала НВК «Козачолопаньский навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

З учнями проведено бесіду, була  представлена презентація про навчальний заклад, учні отримали роздатковий матеріал, після проведеного анкетування стосовно вибору майбутньої професії, зацікавлені учні написали заяви на вступ.

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архіви
Сторінки сайту