Колективні форми методичної роботи

Витяг з протоколу_про вибір підручників

Засідання педагогічної ради

01.02.2021 в Державному навчальному закладі “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” відбулося засідання педагогічної ради. Були розглянуті питання щодо допуску здобувачів освіти до здачі ДКА. Педагогічна рада вирішила допустити до здачі ДКА в групі 207-ШЛМ 28 осіб, в групі 208-ТМ – 24 особи. По інших питаннях педагогічні працівники ділилися досвідом роботи.

Педрада 18.01.2021

Засідання педагогічної ради

Новий календарний рік у Державному навчальному закладі  “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” розпочався із засідання педагогічної ради, яке було проведено на платформі ZOOM. Голова педагогічної ради директор І.С.Толмачова привітала учасників онлайн-засідання з Новорічними та Різдвяними святами. Були розглянуті  питання про підсумки роботи за І семестр, допуск до здачі ДКА здобувачів освіти випускних груп. Викладач Кошелєв М.В. цікаво розповів учасникам про STEM-освіту, а педагоги з навчання будівельним професіям: викладач Безбородова С.М. та майстер виробничого навчання Корякіна М.Ю. поділилися досвідом роботи в умовах дистанційного навчання. Підводячи підсумки засідання, керівник закладу націлила присутніх на творчу та продуктивну роботу.

Участь в обласній он-лайн методичній студії

23.09.2020 голови методичної комісії, класних керівників, майстрів виробничого навчання та вихователів гуртожитку взяли участь в обласній он-лайн методичній студії на тему: «Управління розвитком професійного потенціалу педагогів засобами методичної роботи».

Засідання педагогічної ради

Сьогодні, 31.08.2020 напередодні нового 2020/2021 навчального року в Державному навчальному закладі “Слобожанський регіональний центр професійної освіти” відбулося засідання педагогічної ради «Освітній процес на період карантину 2020: умови, правила, рекомендації»

Засідання методичної комісії

25.10.2019 в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти відбулося чергове засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів. Педагоги поділилися досвідом роботи з обдарованими учнями під час підготовки до учнівських олімпіад, а також визначили пріоритетні шляхи роботи, які сприяють підвищенню якості навчальних досягнень здобувачів освіти із загальноосвітніх предметів.

Засідання методичної комісії

18.06.2019 в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти було проведено засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів за темою «Сучасні навчальні технології та їх використання для підвищення навчальних компетентностей здобувачів освіти на уроках загальноосвітніх предметів»

Засідання методичної комісії

26.03.2019 відбулося засідання методичної комісії педагогічних працівників з  професій «Кухар», «Кухар; Кондитер». На засіданні були розглянуті питання можливості впровадження елементів дуальної освіти з професій «Кухар», «Кухар; Кондитер», а також питання підготовки та проведення конкурсу фахової майстерності за професією «Кухар».

Засідання методичної комісії

14.02.2019 відбулося засідання методичної комісії з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист-машиніст».

Інструктивно-методична нарада

19 листопада 2018 року в Державному навчальному закладі «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» відбулася інструктивно-методична нарада, на якій, крім поточних питань, були детально обговорені:

  • питання пожежної безпеки, з якими виступив начальник штабу цивільного захисту Бордіян І.М.;
  • питання протидії насильству в рамках підготовки до Всесвітньої акції «16 днів проти насилля» (викладач Кошелєв М.В.)

Засідання методичної комісії

02.10.2018 в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти відбулося засідання методичної комісії з підготовки кухарів; кондитерів.

Засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів

24 вересня в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти відбулося засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів. Члени методичної комісії постійно підвищують свій фаховий рівень: займаються самоосвітою, передплачують фахові газети та журнали, діляться досвідом роботи на методичних засіданнях та на сторінках часописів.

Засідання педагогічної ради

Сьогодні, 31.08.2018 у Слобожанському регіональному центрі професійної освіти відбулося засідання педагогічної ради.

Засідання методичної комісії

7 червня 2018 року у Центрі відбулося засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів

Засідання методичної комісії

29 березня відбулося засідання методичної комісії класних керівників, майстрів виробничого навчання та вихователів

Методична комісія

24 січня 2018 року відбулося засідання методичної комісії класних керівників, майстрів виробничого навчання та вихователів.

Засідання методичної комісії

05.12.2017 відбулося засідання методичної комісії з підготовки професій будівельного профілю та слюсарів з ремонту автомобілів.

Засідання педагогічної ради

Сьогодні відбулося друге (в цьому навчальному році) засідання педагогічної ради, на якому зі змістовними доповідями виступили педагогічні працівники, що атестуються у 2017/2018 н. р.

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Архіви
Сторінки сайту