Навчальна робота

Результати вибору електронних версій підручників для 11 класу

Витяг з протоколу № 6 засідання педагогічної ради

Виконання ККЗ учнями групи 201-КК

Сьогодні, 24 листопада 2021 року, відбулася поетапна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти груп 201-КК, 203-К та 204-К з професії «Кухар 3 розряду». Учні успішно виконали комплексне кваліфікаційне завдання. Вітаємо з першим етапом оволодіння робітничою професією!

Випуск учнів з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; Водій автотранспортних засобів»

17 січня 2020 року успішно відбувся захист дипломних та творчих робіт у 21 здобувача освіти групи 28-СРВ Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти». За рішенням державної кваліфікаційної комісії всім випускникам присвоєно 4 розряд слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів та кваліфікація водія автотранспортних засобів категорії «В».

Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних та творчих робіт та бажаємо плідної професійної діяльності !

Випуск учнів з професій «Кухар; Кондитер» та «Кухар»

17 січня 2020 року проведено випуск учнів Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» з професій «Кухар; Кондитер» та «Кухар».  До захисту допущено 70 випускників, які успішно  захистили дипломні та творчі роботи. Рішенням державної кваліфікаційної комісії 24 випускникам  групи 24-КК було присвоєно 3 розряд кухаря та 3 розряд кондитера, а 46 випускникам груп 25-К та 26-К  – 4 розряд кухаря.

Вітаємо наших випускників з успішним захистом дипломних та творчих робіт та бажаємо високих досягнень на професійній ниві!

Цікаві уроки хімії

З новим сучасним цифровим обладнанням та лабораторією Pasco, якими обладнаний оновлений кабінет хімії, уроки хімії та біології стали набагато цікавішими, учні з задоволенням проводять дослідження, в даному випадку здобувачі освіти разом із викладачем хімії Ткачук М.В. вимірювали рН води, соків і напоїв, а також спостерігали реакцію горіння глюконату кальцію.

Підготовка до захисту наукової праці

Викладач інформатики Кошелєв М.В. готує до захисту наукової праці в МАН учня групи 32-К Качанюка Євгена

Випуск учнів з професій «Кухар; Кондитер» та «Кухар

27 червня 2019 року проведено випуск учнів Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» з професій «Кухар; Кондитер» та «Кухар».  До захисту допущено 46 випускників, які успішно  захистили дипломні та творчі роботи. Рішенням державної кваліфікаційної комісії 27 учням групи 31-КК було присвоєно 3 розряд кухаря та 3 розряд кондитера, а 19 учням групи 32-К – 4 розряд кухаря.

Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних та творчих робіт та бажаємо успіхів на професійній ниві!

ДПА з математики

29.05.2019  учні випускної групи 31-КК писали державну підсумкову атестацію з математики.

ДПА з історії України

Сьогодні, 29.05.2019, учні випускної групи 31-КК писали державну підсумкову атестацію з історії України.

Творчі проекти

Учні 3-го курсу на уроці англійської мови захистили творчі проектні роботи на тему «Food in my life» (Їжа в моєму житті). Дітьми були обрані теми, які вони розробляли та захищали під керівництвом викладача Сидорчук О.О.

Спільний урок з предмета «Захист Вітчизни».

Викладачі Слобожанського регіонального центру професійної освіти Чеботар І.В. та Бордіян І.М. провели спільний урок з предмета «Захист Вітчизни», на якому здобувачі освіти опановували техніку проведення реанімаційних заходів одним та двома рятівниками.

Випуск учнів з професій «Кухар; Кондитер» та «Кухар».

18 січня 2019 року проведено випуск учнів Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» з професій «Кухар; Кондитер» та «Кухар».  До захисту допущено 41 випускника, які успішно  захистили дипломні та творчі роботи. Рішенням державної кваліфікаційної комісії 19 учням групи 23-КК було присвоєно 3 розряд кухаря та 3 розряд кондитера, а 22 учням групи 24-К  – 4 розряд кухаря.

Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних та творчих робіт та бажаємо успіхів на професійній ниві!

Випуск учнів з професій «Штукатур; Лицювальник-плиточник; Маляр».

18 січня 2019 року до захисту дипломних робіт було допущено 21 учня групи 26-ШЛМ Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» з професій «Штукатур; Лицювальник-плиточник; Маляр».  За рішенням державної кваліфікаційної комісії всім випускникам присвоєно:  4 розряд штукатура, 2 розряд лицювальника-плиточника та 3 розряд маляра.

Вітаємо Александрову Анастасію, яка отримала диплом з відзнакою.

Бажаємо всім випускникам подальших успіхів, надбань та досягнень на професійній ниві!

 

Випуск учнів з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

18 січня 2019 року успішно захистили дипломні та творчі роботи 33 учні груп 27-СРА та 29-СРА Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» та за рішенням державної кваліфікаційної комісії всім випускникам присвоєно 4 розряд слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів.

Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних та творчих робіт та бажаємо плідної професійної діяльності !

Комплексно-кваліфікаційні завдання на встановлення 3-го розряду з професії «Кухар».

Сьогодні, 10.12.2018 після проходження виробничої практики здобувачі освіти 2-го курсу з професії «Кухар; Кондитер» виконували комплексно-кваліфікаційні завдання на встановлення 3-го розряду з професії «Кухар».

І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу

З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку й потенціалу виховання в молоді поваги до мови і традицій свого народу 3 листопада 2018 року в Слобожанському регіональному центрі професійної освіти  був проведений І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.

Вивчення стану викладання предметів ЗОП

З метою надання методичної допомоги та вивчення стану викладання предметів ЗОП методист науково-методичного центру професійно-технічної освіти Ярошенко Ю.О. відвідав урок української літератури (викладач Бєлєвцова Н.А.) та урок англійської мови (викладач Сидорчук О.О.), які пройшли на високому рівні.

Моніторинг знань учнів методистами НМЦ ПТО

Методисти науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Блінкова І.І. та Бобонець О.І. відвідали Державний навчальний заклад «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» з метою моніторингу знань з предметів: «Трактори» і «Спецтехнології» та надання методичної допомоги.

Захист дипломних та творчих робіт

27 червня 2018 року в ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» відбувся захист дипломних та творчих робіт учнями 4-х випускних груп: 31-ШЛМ, 32-КК, 33-КК, 34-ТМ

ДПА з історії

05 червня 2018 року учні випускної групи 31-ШЛМ писали ДПА з історії

ДПА з математики

Сьогодні, 30.05.2018, учні випускних груп 31-ШЛМ та 33-КК писали ДПА з математики

Учні групи 6-ШЛМ виконали ККЗ

Після проходження виробничої практики та отримання вмінь і навичок виконання штукатурних робіт 4 розряду, учні групи 6-ШЛМ написали кваліфікаційні контрольні завдання з професії 7133 Штукатур 4 розряду.

Участь у Всеукраїнській грі «PUZZLE»

Учні Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» прийняли участь у Всеукраїнській грі з англійської мови, літератури, культури «PUZZLE»

Тиждень правової освіти

В рамках Тижня правової освіти учнями ліцею були підготовлені стіннівки. За участю юрисконсульта були проведені «круглий» стіл, бесіди, диспути на відповідну тематику. Учні І курсу були ознайомлені з Законами України, Кодексами України та іншими нормативно-правовими актами.

Складання ДКА

Сьогодні учні ІІ курсу складали ДКА за професією 5122 Кухар на присвоєння 3-го розряду.

Витяг з протоколу_про вибір підручників

Результати вибору електронних версій підручників

Сучасні педагогічні технології в навчанні

Головне меню
Публічна інформація
Корисні посилання
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Архіви
Сторінки сайту